Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek GWM-et? Ő sztár,...

Szeretitek GWM-et? Ő sztár, egy legenda, hány rajongója van itt? Szavazás

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 00:27
A kérdező szavazást indított:
Imádom, ő a hősöm, rajongok érte és utánozom mindenben
Nagyon szeretem és imádom
Zenéjét szeretem, a magánéletét nem követem
Jó a zenéje, de legendának azért nem nevezném
Bírom, de ennyi
Nem vagyok oda érte
Kifejezettem nem szeretem
Utálom zenéjét
Emberként és zenészként sem kedvelem
Nem ismerem
37 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Cigány, tehát nem.

A feketék zenéjét, munkásságát szeretem, és őket legalább figyelemmel követem mert értelmesek.

2023. júl. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cigány és jóval idősebb, mint amit bevall, szerintem nem 26 éves, hanem 40. A rapp fekete találmány, ők jól csinálják, de a cigók csak utánzatok.
2023. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a zenéjét, és Őt magát is csak azóta, amióta Kulcsár Edina új párjaként volt a Párharc első évadában. De ahogy ott viselkedett, egyből meg is lett róla az őszinte véleményem: egy beképzelt egoista primitív paraszt! Csuti egy igazi úriember, aki külsőre és morálisan is ezerszer jobb nála, nem tudom, hogy mi járhatott Kulcsár Edina fejében, amikor lecserélte erre a neandervölgyire! 🤷‍♂️🤦‍♂️
2023. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Mi járhatott a fejében? Egyértelmű, hogy milliárdos énekes(!?) akart lenni! DE azzal az általános iskolás semmi hanggal nem lehet. Amikor erre nagy nehezen rájött, már késő volt, mert úton volt a baba. Most éli a háttérbe szoritott cigó asszonyok életét, aki egy asztalhoz sem ülhet az urával, hallgass a neve. Elérte, amit akart.
2023. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!