Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alex Csigér román?

Alex Csigér román?

Figyelt kérdés

Van VamosArt, Pamkutya, Videómánia akiknek megvan az 1 millió sub YouTubeon.

Vámos Sándort nem veszik sosem számításba ezért én sem fogom most. Volt egy YT videó amiben egy csávó aki kiszámolta ki érheti el következőnek az 1 millió feliratkozót.

Radics Peti a legeselyésebb, de a csávó szerint nem ő fogja elérni leghamarabb hiába van neki 910 ezer.

Szerinte Cresser vagyAlexCsigér érheti el leghamarabb az 1 milliót.

Alex Csigérnek mi köze a magyar YouTubehoz mikor egy román? Romániában él, román YouTubehoz tartozzon akkor.

Egyébként Cresser is román de ő 2-3 évet élt Magyarországon, mert magyar állampolgár is, tehát van magyar felmenője, ebből kifolyólag nem mondható el csak románnak. Sőt ő sokkal magyarosabb mint ez a román. Nem böfög bele a videóba, nem teszi tele bevágásokkal. Nincs is olyan eszméletlen durva román akcentusa mint ennek az Alexnek. Nem értem mit beszél a videóiba.

Az is érdekes hogy AlexGaming néven kezdte a youtubeot aztán a sok nokedli feliratkozott, az idősebbek azt mondták jaj azért alexgaming mert a sok noki nézi, jajj buta Alex. Ezért inkább nevet változtatott xd


2023. ápr. 19. 13:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
9es te román vagy! Románia a szülőfölded, született román állampolgár vagy! A nemzetiség az választott dolog, jogilag semmivel nem jár. Én is itthon azt mondok be nemzetiségnek a népszámláláson, amit akarok, ha akarom szuahélit! Jogilag nincs hatása! Viszont a születéssel kapott jogoknak és kötelezettségeknek igen! Románia a hazád, azt vagy köteles védeni, ha háború van, román a hivatalos anyanyelved stb... Errefelé amúgy rühelljük az adónkat felélő, ide szavazó olyan románokat, akik magyarnak adják ki magukat, csak azért, mert érdekből azt választották nemzetiségüknek!
2023. ápr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy a román
2023. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Annyira orbitális sötét az aki azért lerománoz valakit mert 100 évvel ezelőtt áttolták a határokat. Ha magyar felmenőkkel rendelkezik, magyar az anyanyelve, és a magyar szokásokat tartja, magyar az identitása akkor mitől lenne már román? Attól, hogy az állampolgársága román? Akkor ha azt mondom, hogy van neki magyar állampolgárársága akkor már máris magyar? Vagy akkor megszünik létezni?

Szánalmas mennyire működik a magyarellenes agymosás...

2023. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#11.

Romániában született igen, de Székelyföldön, ami egykor Magyar volt ugye, és szerintem most is csak magyarok élnek ott. Én még nem jártam Romániában nem tudom

Fogadni merek, hogy a 9es szülei magyarok, az ők nagyszüleik, dédszüleik is. Akkor csak román az állampolgársága, nemzetiségileg magyar. Magyar nyelven tanul, magyar nyelven beszél. Akinek magyar a szülei, csak magyarul beszél (azaz elsődleges, anyanyelve a magyar) az magyar a szememben. Ha Magyarországra jön akkor is magyar.

Amúgy meg olyan állampolgárság sincsen, hogy cigány. A cigányok Magyarországon azt mondják ők nem magyarogk, hanem cigányok. Ők magyarok, Magyarországon születtek, itt jártak/járnak iskolába, a személyi igazolványukban is az áll, hogy magyar állampolgár. Akkor mit mondják magukról hogy nem azok?

2023. ápr. 20. 08:14
 15/28 A kérdező kommentje:

#9

Nem lenne különösebb bajom Alexxel, ha nem tenne minden 5.-ik másodperchez egy īdióta bevágást, nem dugná az arcába a kamerát, ha nem dugná az orra lyukába a kamerát hogy ne fika. Ha nem csinálna olyan fogyatékos hangokat.

A barátok már egy másik kérdés, mert ha a fent soroltakat mellőzné, akkor egy olyan videót megnéznék amiben magában van, de a barátai kicsit sokkal idegesítőbbek már

2023. ápr. 20. 08:17
 16/28 anonim ***** válasza:
33%
6-8 éveseknek csinál tartalmat, ott ez az elvárás. Ebben van a jövő, mert ők a stabil közönsége a Youtube-nak. Ha megnézed, az összes ilyen trash videósnak megvan egy fix 2-300 ezres nézettsége a gyerekekből.
2023. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

13-as ennyi erővel minden indiai angol, mert 70 évvel ezelőtt még angliához tartoztak???? Hagyjuk már! Aki trianon után született az romániában született, tehát román! Ennyi! Lehet ezt szépíteni, hogy magyarul beszél stb.. én is beszélek angolul, angol szokásokat is felvettem, mégsem tartom magam angolnak!


Amúgy igen, a cigány az magyar állampolgárságú, a magyar törvények vonatkoznak rá is. Ennyi. Úgy, ahogy a "székely" magát magyarnak hazudó is román és a román állam törvényei szerint kell élnie!

2023. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés: Erdély mikor volt Magyaroszág része? Mert az elmúlt jópár évszázadban nem igen! A török hódoltságtól önálló közigazgatással rendelkező terület, nem Magyarország része!


1848-ban a 12. pont mi is volt? Unió erdéllyel, azaz magyarországhoz való csatolása! Ezt vajon miért kérték, ha az ország része volt? Magyarul rohadtul nem volt Magyarország része erdély! Csak a tanulatlan ökrök hiszik azt!

2023. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Arról ő mit tehet, hogy az őseit elcsatolták?
2023. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Egy békeszerződés miatt nem Magyarországé Székelyföld, amit ha hatályon kívül helyeznének újra visszatérhetne minden elcsatolt terület. Nem háborúval vették el a területet hanem egy szerződéssel amibe beleegyeztek a magyarok.
2023. ápr. 20. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!