Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alex Csigér román?

Alex Csigér román?

Figyelt kérdés

Van VamosArt, Pamkutya, Videómánia akiknek megvan az 1 millió sub YouTubeon.

Vámos Sándort nem veszik sosem számításba ezért én sem fogom most. Volt egy YT videó amiben egy csávó aki kiszámolta ki érheti el következőnek az 1 millió feliratkozót.

Radics Peti a legeselyésebb, de a csávó szerint nem ő fogja elérni leghamarabb hiába van neki 910 ezer.

Szerinte Cresser vagyAlexCsigér érheti el leghamarabb az 1 milliót.

Alex Csigérnek mi köze a magyar YouTubehoz mikor egy román? Romániában él, román YouTubehoz tartozzon akkor.

Egyébként Cresser is román de ő 2-3 évet élt Magyarországon, mert magyar állampolgár is, tehát van magyar felmenője, ebből kifolyólag nem mondható el csak románnak. Sőt ő sokkal magyarosabb mint ez a román. Nem böfög bele a videóba, nem teszi tele bevágásokkal. Nincs is olyan eszméletlen durva román akcentusa mint ennek az Alexnek. Nem értem mit beszél a videóiba.

Az is érdekes hogy AlexGaming néven kezdte a youtubeot aztán a sok nokedli feliratkozott, az idősebbek azt mondták jaj azért alexgaming mert a sok noki nézi, jajj buta Alex. Ezért inkább nevet változtatott xd


2023. ápr. 19. 13:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés? Azt megválaszoltad magadnak. A többi csak gatakeeping vergődés arról, hogy ő nem lehet magyar videós mert nem itt él. Közben magyarul gyárt tartalmat magyar nézőknek.
2023. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Erdélyben él, ami régen magyar föld volt. Erdélyben sok a magyarul beszélő ember is, ráadásul magyarul készíti a videóit, így szerintem magyar videósnak számít, hiába, hogy nem Magyarországon él.
2023. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
13%

román!


Amúgy Vamos mester a tanárom volt, hatalmas figura, gyakran beszélgetünk manapság is, megeszi az összes videóst reggelire akkora arc élőben!

2023. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3 nem értem miért nem beszélnek róla, pedig elég tehetséges. Művész! Ez a tartalom, nem a sok kamu prankes jdiótaság
2023. ápr. 19. 16:12
 5/28 anonim ***** válasza:
26%
kérdező 3-as vagyok - Nagyon jó tanár és barát is! Engem több évtizede tanított, elmondhatom, hogy nagyon jó kapcsolatban voltunk már akkor is, amit kellett azt megkérte, de művészként hagyott nekünk annyi szabadságot, hogy kiteljesedhessünk. Rengeteg sztorim van vele, mindig is nagyon tehetséges volt, nyitott az új művészeti ágakra.
2023. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 madi111 ***** válasza:
95%
Képzeld, nem csak Magyarországon élnek magyar emberek, hanem a világon mindenhol. Romániában például több, mint egymillióan.
2023. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
39%
Légyszíves nyiss ki egy történelem könyvet vagy valami mert ez szánalmas. Meg amúgy is ha tényleg román lenne mi értelme volna annak hogy megtanul magyarul csak azért ,hogy magyar nyelven índitson egy csatornát akkor már miért nem inkább a sokkalta nemzetközibb angol nyelven gyárt videókat? Az "akkcentusa" meg szerintem egyértelműen tájszolás, a románok nem így beszélnek nekik inkább ilyen oroszhoz hasonló akkcentusuk van annak ellenére hogy nem szlávok egyébként. Csigér Alex tehát nyilvánvalóan magyar csak Romániában született ahogy rajta kívül még 1 millió másik is.
2023. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam hogy megtanult magyarul, és igen elbsztam. A tájszólásra gondoltam.

De mivel ő Romániában él, miért a magyar youtubehoz hasonlítsák?

Értem én hogy székely meg minden, ami Magyarország volt.

Egyébként én is külföldi születésű vagyok, Kárpátaljai.

Nincs kárpátaljai tájszólásom, kettős állampolgár vagyok. Utálom az ukránokat, amiért elüldöztek Kárpátaljáról.

De Magyarországon én is megkapom, hogy jaj csak egy ukrán senki vagyok. YouTubeon Alex Csigért elfogadják teljesen, mint magyar hiába székely azaz külhoni magyar, de egy átlag külhonit soha nem fogadnak el Magyarországon. Ismerek olyan kárpátaljait, akit megvertek mert "ukrán". A székelyeket is mindig lerománozzák. Egy közszereplő miért érdemel nagyobb elfogadást, mint egy átlag ember?

2023. ápr. 19. 23:10
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Én elsősorban azért védtem be mert én is székely vagyok másképp nem igazán érdekel a csávó munkássága viszont azt el tudom képzelni hogy sokan csak azért nem merik lerománozni mert félnek a backlashtől amit a fanjaitól kaphatnak viszont ettől függetlenül még mindig lazán lerománozzák őt the raven croaks Bandinak pl. Az összes Alexról szóló videójának a humora abból áll román=vicces. Sajnálom ami veled és a kárpátaljai ismerősőddel történt én azt vallom ,hogy a határontúliak tartsanak össze. Kitártást!
2023. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Ja lényegre elfelejtettem válaszolni. Azon egyszerű okból tartozik a magyar youtube-hoz mert a nézői nagy valószinűséggel kivétel nélkül magyarok. Tegyük fel a románok is megrendeznék a saját videós gálájukat és a versenyzők között ott lenne alex is. A szavazók egyszerűen nem tudnának mit kezdeni vele valószínűleg életükben akkor hallottak róla először és így a lista legutólsó helyezettjeként kerülne ki hiába követi őt 700 ezer ember.
2023. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!