Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért sírtak az előadók covid...

Miért sírtak az előadók covid elején, hogy nincs pénzük, ha most meg kápéra luxust lakást vesznek és villognak a drága kocsijukkal?

Figyelt kérdés

Természetesen a mi szegény adófizetők pénzén lettek kisegítve. Én meg ugyanott tartok, ahol 3 éve.

Kicsit igazságtalannak tartom.


2023. márc. 13. 10:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
8, Mégegyszer elmondom mert nehéz a fefogásod! Nem irigykedem, hanem felháborítónak tartom, hogy sírt a szája 2 éve, most meg felvág hogy mekkora házat vesz.
2023. márc. 13. 12:12
 12/22 A kérdező kommentje:

És olyant, hanem olyat!


És te nevezed magad művésznek.


Ne nevettes már!

2023. márc. 13. 12:13
 13/22 A kérdező kommentje:

Félmeztelenül mutogatják magukat és a mai fiatalok meg ezeket tekintik példaképként.


Hát nagyon el van korcsosulva ez a xxi század.

2023. márc. 13. 12:15
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

"az én zsebemből vették ki a pénzt"


A te zsebedből semmit sem vettek ki, hiszen egy vasad sincsen.

Ráadásul most sem dolgozol, hiszen egész nap itt rinyálsz a gyíkon.

He-he-he...

2023. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14, az adófizetők zsebéből vették ki, mint amilyen én is vagyok, mert dologozom.

Átlagon felüli fizetésem van

2023. márc. 13. 12:25
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze...
2023. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire értem, mit szeretne mondani a kérdező.

Én pl Kasza Tibire emlékszem, aki a covid kezdetekor mikor leálltak a koncertek, több élő bejelentkezésben is hangoztatta szó szerint, hogy munkanélküli lett és mi lesz velük.

Azért erre én is azt mondtam, hogy túlzás. Óriási házuk van, nagy kocsik, több vállalkozás. Nem azokból a koncertekből élnek, ezt mindenki tudta.

Meg más előadó is volt, valóban. Őket mutogatták, hogy elmentek futárnak,meg boltba dolgozni mert nem tudnak megélni.


De nem gondolom, hogy a mi pénzükből ment ez az egész..

2023. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
94%
Kedves kérdező ilyenkor gondolja arra,hogy ezek az előadók (gwm,burai és egyéb felkapott emberek) 30 év múlva már nem lesznek ismertek és akkor az elbulizott és fölöslegesen elköltött pénz kelleni fog nekik.
2023. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%

"30 év múlva már nem lesznek ismertek és akkor"...


...és akkorra már ti is alulról szagoljátok az ibolyát!

Gyenge vigasz.

2023. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te nem sírnál, ha az addigi luxus életed egyik percről a másikra megszűnne? Dehogynem, te lennél a leghangosabb.
2023. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!