Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért sírtak az előadók covid...

Miért sírtak az előadók covid elején, hogy nincs pénzük, ha most meg kápéra luxust lakást vesznek és villognak a drága kocsijukkal?

Figyelt kérdés

Természetesen a mi szegény adófizetők pénzén lettek kisegítve. Én meg ugyanott tartok, ahol 3 éve.

Kicsit igazságtalannak tartom.


2023. márc. 13. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Kikről van szó?
2023. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
75%
Kicsit sarkított ez a kérdés. Attól, hogy 100ból 1 ember ezt csinálja, még nem vonatkozik mindenkire.
2023. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

Szép dolog az általánosítás. Sosem unjátok meg? Te most kiemeltél néhányat a sokból, de van olyan, amelyik elment oda dolgozni, ahova ember kellett.


Az pedig, hogy ugyanott tartasz már évek óta, azért te vagy a hibás. Nem Norvégiához meg Svájchoz kell mérni a helyedet a világban, hanem kollektíven, százmillióknál vagy gazdagabb már azzal, hogy van vezetékes ivóvized. Aki egy helyben áll, az vagy ennyire képes, vagy lusta. Semelyikért nem okolható a kormány.

2023. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A művészvilág ilyen volt mindig is. A többség nem éppen hosszútávra tervez
2023. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3, azért tartok ugyanott mert nekem se volt munkám és mégsem kaptam segítséget pedig én nem kaptam azelőtt fellépésenként milliókat
2023. márc. 13. 11:01
 6/22 A kérdező kommentje:

4, "művész"?


Mondj egy ilyet!

2023. márc. 13. 11:02
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

#6: Csak egyet mondok, akinek az esete (más apropóból) bejárta a sajtót. Szilágyi István

Nem pártolom az ész nélküli hedonizmust, de azért túlzás, amit művelsz. Miért nem az zavar, hogy az alapítványi egyetemekbe mennyi állami vagyont szerveztek ki ingyen, miközben adhatták volna neked is?


#4

2023. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező!

Nem irigykedni kell, hanem valami olyant kell produkálni amiért jegyet vásárolnak tömegével az emberek, hogy a fellépő művészeket láthassák és azok szórakoztassák őket.

Neked is meg van erre a lehetőséged.

Üdv.

(egy művész a sok közül)

2023. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
83%
És Te most miért sírsz? A kutyát sem érdekli a nyígod.
2023. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem nekem adták, hanem hogy az én zsebemből vették ki a pénzt, közben meg felvág mekkora házat vett. De 2 éve még rinyált mennyire nehéz helyzetben vannak.
2023. márc. 13. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!