Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezeket szinte tuti bűnözők...

Ezeket szinte tuti bűnözők lehetnek, vagy ez csak előítélet?

Figyelt kérdés
Fickó a Brabus G-Wagon Merciben, kinézete kb ilyen Berki Krisztián hasonmásverseny nyertes.
2023. febr. 8. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Kisebb rá az esély mint ha BMW-vel járna. Én még nem láttam olyat aki BMW-t vezet és ne lehetne legalább 3 évre lesittelni."


Elképesztően ostoba vagy. Szóval ha valaki BMW vel pózol, akkor inkább bűnöző, mintha tuningolt Merci SUV al? A kommented végtelenül ostoba általánosítás. Amúgy a szomszédomnak is BMW je van, mérnök vállalkozó volt, ma nyugdíjas. Ő is bűnöző mi?:))) yxDDDDDDD


AZ meg ne zavarjon, hogy a tuningolt Merci SUV drágább a legtöbb BMW nél, de hát valamire való gengszter a Mercitől óvakodik, de aki egy koszos, szutykos használt hármas BMW-t vett 3 millióért, ő már igazi gengszter nagyágyú biztosan.

2023. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Azt meg, hogy kinézetről ítélkezel, nem is kommentálnám."


Pedigh alapvetően van miért. Én sosem azt mondtam, hogy minden ember aki így vagy úgy kinéz, az ilyen vagy olyan. De például bizonyos küldejű emberek az esetek zömében bizonyos személyiséggel rendelkeznek. Ez tény. Akarom mondani bizonyos külsejű emberek. Ez nem igaz mindenkire, de az esetek 80% ban így szokott lenni.


Tehát nem igaz, hogy csak külsőre mindenkit meg lehet ítélni, de bizonyos fajta életmódhoz bizonyos fajta külső passzol. Nem mindig van így, de az esetek nagyobbik hányadában igen. Mondok neked egy példát. Szoláriumban dolgozó szilikon mellű műszájú csaj biztonsan nem diplomás informatikus. De ha találnál ilyet, szólj nekem.


"Ha valaki mégis bűnöző és beül egy ilyenbe, nagyon rövid idő alatt szembe fog tűnni, ahogyan neked is, és nem sokáig élvezheti a verdát."


Fideszes vállalkozók is már börtönben ülnek, ja nem.

2023. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Fehér ember nem vesz bmw-t.

2023. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon a felső tízezer tagjai, akik szebbnél szebb és drágábbnál drágább házakban élnek, ami mellett egy drága autó semmi, azok mind bűnözők?
2023. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Polgàr Àrpi vagy Garancsi istvàn, Csànyi Sàndor pl. nem úgy nèz ki mint valami wanna be maffia boss.
2023. febr. 10. 14:48
 16/17 anonim ***** válasza:

"Fickó a Brabus G-Wagon Merciben, kinézete kb ilyen Berki Krisztián hasonmásverseny nyertes."

Lehet autónepper, nézd meg hány száz nagy használtautó-kereskedés van az országban, a tulajokra mind illik a leírásod. Ugyanakkor lehet csak a tulaj embere is, vagy testőre.

De lehet valamelyik őrző-védő céghálózat valamelyik cégének a vezetője is, vagy egy sima építési vállalkozó vagy áfacsaló. Emlékezz a kigyúrt, Lamborghinis csávóra, aki a Covid kezdetén pár doboz maszkot vitt ajándékba a győri kórházba, mondván kötelessége gazdag emberkén segíteni a szegény egészségügyiseken. Pár hónappal később elvitték a NAV-osok milliárdos adócsalásért a Lambóhintójával együtt.

De hány ilyen volt már, meg még lesz is.

2023. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#14

Nem mind de 90% mehetne a börtönbe ha egy kicsit megkapargatná valaki az üzletüket. Fehérgalléros bűnözésnek hívják meg politikus bűnözésnek.

2023. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!