Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Azok is cicanaciban tekernek,...

Azok is cicanaciban tekernek, akik nem melegek? Nem előitéletből kérdem.

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Cicanaci alatt a kerékpáros nadrágra gondolsz, ami testhez simul?? Nyilván abba kerékpároznak, mert azt erre gyártották...
2023. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudok róla, hogy meleg lennék. Sőt, még nem is áll jól rajtam, úgyhogy nem hiszem, hogy sikert aratnék vele.

A "cicanaci" lényege nem az, hogy csinos legyek benne, hanem az, hogy a bringázáshoz minél jobban megfeleljen funkciójában. Például legyen kényelmes, vezesse el az izzadságot, ne dörzsöljön ki. A hagyományos nadrágok gyakran nem elég rugalmasak, a bringán ülve felcsúszik a száruk. A bő szár beakad a lánckerékbe, erdőben a növényzetbe, és összekoszolja a lánc. A pamutos anyagok már egy közepes túrán kidörzsölik a segget, belső combot. Az izzadságot nem elpárologtatják, hanem magukba szívják, bebüdösödnek.

2023. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ugyanez futókkal is. Ők sem melegek. A sífutók sem.
2023. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

De, igen, előítéletből kérdezed, különben nem neveznéd "cicanaci"-nak a teljesen normális sportruházatot, és nem kérdeznél rá a sportolók szexuális irányultságára.

Elárulom, hogy a búvárok sem melegek, ahogyan az 1-2-3 válaszolók által írt sportolók sem. Te viszont ostoba vagy, hogy egyáltalán ilyen az eszedbe jutott.

2023. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem előítéletből, csak végtelen butaságból kérdezed.

A nagyobb hazai versenyeken 1000 fő felett van az indulók száma és outinál mindenki bringás nadrágban teker, montinál meg a többség.

Fura lenne, hogy éppen egy állóképességi sportban lenne az indulók 90% boozi.

2023. jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 MGéza ***** válasza:
100%
Lehet, a kérdezőt az zavarja hogy látszik a csomag, míg ha ő sportolni kezdene, nem látszana ott semmi? :) Ez nem a mi hibánk, meg az sem hogy egyesek b---rt képzelik a betét helyére. Igen, nyilván nem célszerűségből vagy magamutogatásból hordjuk mert tudjuk hogy amerre tekerünk, rendszeresen kiállnak a búzák nyálat csorgatni, nekik parádézunk.
2023. jan. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Menj melegbárba, ott majdnem mindenki meleg, ahelyett hogy a futók után most a kerékpárosokban reménykedsz.
2023. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, troll-e a kérdező, vélhetően az, de az előítéletek tényleg léteznek.

Én egy kb. harmincezres járásban élek, a legnagyobb városa nyolcezres, tudomásom szerint nem nagyon tekernek mások sportruházatban erre, turistábol is kevesebb van, mint lehetne, és ha megállok valahol, pl. beugrok egy boltba, van, hogy kapok lenéző vagy furcsálló tekinteteket.


A kérdésre válaszolva: nem. Biztosan vannak a kerékpáros közösségben melegek, de önmagában a "cicanadrágtól" senki nem lesz az.

2023. jan. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nincs akváriumom.
2023. jan. 24. 09:53
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyén kérdése a dolog. Én például egy feszülős hosszúszárú alsót veszek fel, ami ugye megóv a comb kidörzsöléstől, mert nem csúszik fel tekeréskor és arra húzok egy bő háromnegyedes gatyát. (A lényeg az, hogy mindenképp kell egy olyan gatya, ami megvéd attól, hogy kidörzsölődj hosszútávú tekerésnél, ezt én így oldom meg, ahogy leírtam más meg simán csak teker egy bicósgatyóban, mert azt szokta meg.) Nyílván, aki teker 5 km-ert annak mindegy miben teker...
2023. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!