Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Azok is cicanaciban tekernek,...

Azok is cicanaciban tekernek, akik nem melegek? Nem előitéletből kérdem.

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

10:

Akkor bzi vagy.

2023. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

11:

Én napi 2*9 óra munkába tekeréshez nem veszek fel mást, mint a sima utcai öltözetem, tehát télen farmer, nyáron hétköznapi rövidnadrág. Ha szabadidős célból kerékpározunk asszonnyal, pl. Tisza tavat tekerjük körbe, akkor időjárástól függően valami szabadidős nadrág, jellemzően rövid, de nem kerékpáros. Szoktam néha keresztedésként bringázni 30-120 km-t magamhoz képest tempósan, akkor évszaknak megfelelő futócuccban vagyok, ami nem a feszülős nadrág nálam.


Soha nem merült nálam fel a biciklis gatya, de nem azért, mert az bzis lenne.

2023. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 NTBS ***** válasza:
100%
Nem tudom. Szoktam látni kerékpáros embereket, de nem kérdeztem meg a nemi identitásukat.
2023. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%
A 36,4°C minek számít?
2023. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biciklis cuccban tekerek, országúti bringán, de még sosem jutott eszembe, hogy emiatt melegnek nézhetnek egyesek :D Mondjuk nem is érdekel. Az a fontos, hogy megfelelő legyen a ruházat az adott sporthoz, nem az, hogy pár szűklátókörű idióta mit gondol.
2023. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%

" Én napi 2*9 óra munkába tekeréshez "

Hűha, elég messze lehet az a munkahely. Nekem 2x9 perc a munkába tekerés.

2023. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bocs, km-t akaram írni.
2023. jan. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Mit szólsz ahhoz, hogy ezeket az angolban harisnyának nevezik. Ügye, milyen ...zis! 😀

A csajokkal mi van, mert hogy ők is...

2023. jan. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

18:

Ennyire nem érted a látens meleg homofóbok logikáját? A csajoknál természetes a cicanaci vagy a rózsaszín ruha, mert csajok. De ha férfiként felveszed, akkor bzis. Ezek az emberek rettegnek, hogy valami férfiatlannak tekintett ruha miatz melegnek nézik őket, mert belül bizonytalanok a nemi orientaciójukban, ezért bziznak kifelé.

2023. jan. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#19!


Értem a te látens meleg, heterofób logikádat. Teljesen természetes, hogy a csajok megassarkú cipőt és miniszoknyát hordanak. Ugyanez egy messziről férfinak tűnő emberen valóban boozis. Ez így teljesen logikus.


Az viszont nem logikus, hogy nálad csak az nem meleg, aki szerint a melegség természetes és nem kelt undort. Vagy nálad csak meleg és látens meleg létezik? Te melyik vagy?

2023. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!