Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet valahol híres színészekn...

Lehet valahol híres színészeknek üzenetetet írni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Miért állatok kategória?


Egyébként szerintem mindenkinek van vagy online kapcsolattartási lehetősége (nincs rá garancia, hogy válaszolnak is), vagy pedig levelezési címe.


Én tavaly egy együttessel leveleztem, egy ismerős lány születésnapjára kértünk autogrammot. Nagyon rendesek voltak.

2023. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, kikre gondolsz.
2023. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Instagram, Twitter esetleg?!
2023. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy, akkor biztosan használsz Instagramot, tehát tudsz neki írni, autogramot kérni. A hírességek nem maguk kezelik a fiókjukat, hanem titkár, vagy menedzsment, ne számíts gyors válaszra.

Mi 30 évvel ezelőtt középiskolás korunkban Ayrton Sennának írtunk levelet az akkori csapata, a McLaren címére, autogramot kértünk, sajnos választ sem kaptunk. Ez nem Senna hibája volt, sokkal inkább a csapatáé, de nyilván levélben nem volt arra lehetőség, hogy minden rajongónak válaszoljanak.

Ma már ez egészen más, mert elektronikusan megoldható.

Vannak viszont itthon autogam-vadászok, akik tájékozottak, hogy mikor, melyik híresség forgat Budapesten és órákat ácsorognak a hotel előtt, hogy készíthessenek egy közös fotót és kérhessenek egy aláírást.

Láttam egy lányt, akinek szinte minden menő színésszel volt közös fotója, Lewis Hamiltonnal meg 15 éve minden évben fotózkodik itthon, úgyhogy egész kislány kora óta megvannak neki a Hamiltonnal közös képei, tök érdekes volt látni, hogy közben a 10 éves kilány hogyan cseperedett fel a képeken. :)

2023. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!