Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina és a párja...

Kulcsár Edina és a párja albérletben élnek. Nálunk minden celeb vagyona igazából csak kamu?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a méltán népszerű rapper (akit igazából egy szűk rajongói körön kívül senki nem ismer) és Kulcsár Edina (akit nem tudni, miről ismerünk) albérletben élnek, de állításuk szerint legalább a luxuscuccaik valódiak. Az instán pénzzel való veretés azért folyamatosan jelen van, kérdés, hogy az ott éppen kötegekben a teljes összvagyonuk-e, vagy valami nyomtatott pénz.

De ott van Berki is, akiknek volt állítólag egy szép családi házuk, de most kiderült, hogy ő is albérletben élt, a luxuskocsik mellé csak odaállt pózolni, és tonnányi adósságot halmozott fel.

Tóth Vera is elmondta nemrég, nem tudott még egy saját ingatlant sem venni, bár ő nem is hivalkodott semmivel soha.

Én nem élek nagy lábon, közepesen jó keresetem van, de mégis összejött egy ingatlan önerőre való és sokaknak másoknak is. Ezért sem értem, hogy miért derül ki folyamatosan az ilyen emberekről, hogy behazudott vagyonukhoz képest tulajdonképpen egy vasuk nincs?


[link]



2022. dec. 7. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Albérlet= a bérelt lakásomat kiadom egy ALbérlőnek.


Tehát magyarul= bérlakásban élnek.

2022. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kik ezek, de

a “gazdagságuk” kirakat az olyanok számára, akiknek az ilyen fedezet nélkül “népszerű” senkik életének a követése adja az életük értelmét.

2022. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az ilyen embereknek azért nincs semmilyük, mert nem értenek semmihez.

A reklámokból, ilyen olyan műsorokból pénzhez jutnak, de ez kiszámíthatatlan jövedelem.

Kulcsár E., és a szakadék senkiházi palija meg rendkívül agyatlan lehet, ha albérletben élmek, de prémium márkás (Gucci) ruhákra költenek.

Ebből látszik, hogy egyértelműen a józsefvárosi piacról származnak ezek a kurrens holmik. :D


Amúgy nagyjából minden C.így él.

Amikor megjön a segély,még a fogát is kólával mossa, a hónap közepétől meg már száraz kenyérre sincs pénzük.

2022. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők elég sokat megkeresnek instázásból, de szerintem el is verik. Ezért nem gondolom, hogy kifejezetten vagyonosak lennének. Az ajándék porsche pedig szponzoráció, nem saját zsebből van. Csak megy a parasztvakítás.
2022. dec. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Annyi pénzt nem tudnak összeszedni, hogy vagyonosnak legyenek mondhatóak, és ahogy írták is, ez az életstílus kvázi megköveteli a rongyrázást, és a magukat többnek mutatást, mint amik (meg hát azért ezeknek a celebeknek jókora része nem éppen a legélesebb kés a fiókban)

Grátiszként még a bevételeik is gyakran elég kuszák, és szürkezónásak, nem feltétlenül alkalmasak lakáshitelre, és bár felhalmozva jó lehetne, de goto előző pont, inkább elverik.

2022. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy pénz(ami igazából nem is olyan sok) és hírnév jön a házhoz a proli mentalitás megmarad. A proli mentalitásnak pedig része, hogy a saját anyagi lehetőségeikhez képest aránytalanul sokat költenek státusz-szimbólumokra és gyakorlati haszonnal nem járó külsőségekre.
2022. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kopaszi gáton bérelnek egy valószínűleg 2-3 háromszobás újépítésű lakást.

Láttam őket ott többször, és mikor rákerestem Edina instajára, a képeken is az a lakópark-park található.


Ott egy 100 nm-es lakás 230-250 millió forint. Adóval ez lazán 300 millió.

Nem hiszem, hogy ennyi pénze lenne.


Bérelni pedig tud ott, mert max 500e forint, amit simán megkeres az instás bevételekkel is.

2022. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!