Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina minek szül még...

Kulcsár Edina minek szül még egy gyereket?

Figyelt kérdés
A kislányt és a kisfiút is mindig lepasszolja. Mindig más vigyáz rájuk, ő meg megy bulikázni. Folyamatosan tolta az elmúlt pár évben hogy neki milyen gyerekkora volt, mert szegények voltak. Hát lehet hogy most van pénze, de magasról tesz a két gyerekére.

2022. szept. 20. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A cék már csak ilyenek.
2022. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
hát nem hallottad? nem tudja, hogy lett terhes.-
2022. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, hogy ki ő.
2022. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell álszenteskedni. Aki nem tudja h ki ő, mit keres a bulvár topikban. 🤦‍♀️
2022. szept. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
A bulvár egybe van építve a sztárok topikkal. Bocs, ha csak a híres emberekről tudom, hogy kicsodák. Ha Karikó Katalin lenne a kérdés témája, akkor tudnám, hogy kicsoda. A Kulcsárról nekem csak a tészta jut eszembe.
2022. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem felelőtlenek voltak nem védekeztek(vagy azt hitték hogy úgy sem lesz semmi belőle, nem tudom) és terhes lett és ha már az akkor nem akarja elvetetni a gyereket (az rosszul hatna a "hirnevére" )
2022. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Karikó Katalinról se tudtad még két éve, hogy kicsoda.

Az ismert celebritások pedig benne vannak a köztudatban.

Nem kell ehhez Story magazint se kézbe venni, elég ha tévét nézel.

Persze, ha valakinek az tölti ki az életét, hogy ilyen perc-emberek életét követik, nos, az nem túl jó értékrendre utal.

Kulcsár Edinával meg az a baj, hogy nem tűnik túl megfontoltnak egy olyan nő, aki egy alig 1 éves kapcsolatba már gyereket szül.

Buta és felelőtlen.

2022. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csok
2023. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Há mer egyszer elmentem a diszkaúúúba Mauni-ka?
2023. júl. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!