Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szavazás! Mi a véleményed...

Szavazás! Mi a véleményed Schobert Laráról?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 07:58
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
45%

6 Igen, mert annyi kiskorú fiúkraszoktam fröcsögni, nagyon jellemző rám. LOL

Nem védem, és még a nem is kiskorú, alig 18-19 éves. Nem változtat azon, hogy nála 10-20-30 évvel idősebb és elvileg ÉRETTEBB és BÖLCSEBB és TAPASZTALTABB felnőttek nem bírják kezelni az indulataikat csak azért, mert ez a lány létezik. Nem érzitek cikinek, hogy komolyan egy alig 20 éves fruskán köszörülitek a nyelveteket? :DDDD Jesszum.

2022. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

"6 Igen, mert annyi kiskorú fiúkraszoktam fröcsögni, nagyon jellemző rám. LOL


Nem védem, és még a nem is kiskorú, alig 18-19 éves. Nem változtat azon, hogy nála 10-20-30 évvel idősebb és elvileg ÉRETTEBB és BÖLCSEBB és TAPASZTALTABB felnőttek nem bírják kezelni az indulataikat csak azért, mert ez a lány létezik. Nem érzitek cikinek, hogy komolyan egy alig 20 éves fruskán köszörülitek a nyelveteket? :DDDD Jesszum."


A te tolladból eredő fruska szó csúnyább annál, mint amit itt mások írtak róla. Melyik komment az, aminek az írója nem bírt az indulataival? Melyikben van anyázás, trágárság?

2022. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elkényeztetett, buta lány, aki megérdemelte volna a gyerekkort de a gátlástalan szülei elvették tőle a clout és a pénz miatt. Én is sajnálom.
2022. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!