Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szavazás! Mi a véleményed...

Szavazás! Mi a véleményed Schobert Laráról?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 07:58
A kérdező szavazást indított:
Inkább utálom, mint szeretem
Inkább szeretem, mint utálom
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem ismerem annyira, hogy szeressem vagy utáljam, még csak annyira sem ismerem, mint a szüleit, akiktől hányingerem van mióta láttam a Sziget fesztiválos videójukat. Ránézésre egy helyes cigánylány, aki kissé el van szállva magától.
2022. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Olyan szegény,mint az anyja. Valahol sajnálom,mert erre nevelték.
2022. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

"Rubint Réka: Larának fontos, hogy ne a szülei révén ismerjék el őt az emberek, hanem önmaga miatt"

[link]


De kik is voltak valójában a minták, akit utánzott ez a kislány?


Az egész család feltűnési viszketegségben szenved, és csak sajnálatra méltóak, mivel ilyen alacsony az értelmi és érzelmi intelligenciájuk.

Végül is, sajnos ez hazánk színvonala, úgyhogy ezért lettek ilyen népszerűek, mert erre van igény.

2022. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Miért is kéne szeretnünk őt? Mit lehet szeretni rajta, mit tett le az asztalra?


A botrányaikról ismert szülei révén celebkedik ugyanaz mint Irénke.


Nem csinál semmit, de azt nagyon rosszul.

2022. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
40%

Semmi véleményem nincs róla, számomra egészen megdöbbentő, hogy FELNŐTT emberek, mikkel tudnak illetni egy kiskorút, mintha érted, nem lett volna mindenki idegesítő kis görcs 17-18 évesen :D És amikor érted az ilyen 40-50-60 évesek írják hogy milyen ronda kis kva ez a Lara, hát az agyam eldobom, hogy mi az úristen baja van ezeknek az embereknek, hogy komolyan egy fiatal lányt kell szapulni. Ennyire gyér az élete és sivár a lelki világa mindenkinek? Lol szánalom.

Kit érdekel, hogy idegesítő, 18 évesen ez kb alap szerintem, én is az voltam, meg szerintem mindenki :D

2022. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

5


Bezzeg a fiú lenne, akkor még kötelező is lenen szapulni, ugye napsugárbaba? :)

2022. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
a létezéséről sem tudtam míg el nem kezdtél róla kérdéseket feltenniY
2022. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi véleményem nincs róla, számomra egészen megdöbbentő, hogy FELNŐTT emberek, mikkel tudnak illetni egy kiskorút, mintha érted, nem lett volna mindenki idegesítő kis görcs 17-18 évesen :D És amikor érted az ilyen 40-50-60 évesek írják hogy milyen ronda kis kva ez a Lara, hát az agyam eldobom, hogy mi az úristen baja van ezeknek az embereknek, hogy komolyan egy fiatal lányt kell szapulni. Ennyire gyér az élete és sivár a lelki világa mindenkinek? Lol szánalom.


Kit érdekel, hogy idegesítő, 18 évesen ez kb alap szerintem, én is az voltam, meg szerintem mindenki :D"


Eleve melyik hozzászólás az, ami trágár mocskoládás ezek közül amik itt vannak? mert szerintem korrekt válaszok érkeztek. Mellesleg nem minden 18 éves idegesítő, talán te meg a barátaid mind azok voltak napsugárbaba de nem mindenki az.


A kérdésre visszatérve, igazából nem ismerem. Ránézésre egy szép kislány de aki megbukik az érettségin, hát nem hinném, hogy okos is lenne.

2022. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy elkényeztetett lány aki a szülei miatt híres és nem az esze miatt fogják kb minden diplomát és gyakorlatot igénylő médiával kapcsolatos állásra felvenni. Az érettségi is azért nem sikerült neki valószínűleg, mert inkább a családdal ment táboroztatni külföldre és belföldre. Meg inkább a tiktokjával és az instával foglalkozott, mert onnan is jön neki bevétel. Neki mindegy érettségi nélkül is sikeres lesz kivéve ha tovább akar tanulni. Rá is igaz a mondás: születni is tudni kell. Panaszkodásra semmi oka nem lehet kb, de az biztos, hogy a szülei, de főleg az apja miatt sokan piszkálják.
2022. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kiskorú. Ezt legalább illene tudni ha már annyira véded.
2022. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!