Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Schobert gyereke megbukott az...

Schobert gyereke megbukott az érettségin, vélemények?

Figyelt kérdés

Ilyet sem hallottam még. Szégyenemben elsüllyednék, vagy elásnám magam.

[link]


2022. okt. 7. 00:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem "elárul" ?"

Nem Androidon írtam. PC-n. Elírtam.

2022. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a tanulás foglalkoztatta a legjobban mikor a család állandóan megy valahova táboroztatni. Az ilyen celeb gyereknek még végzettség sem kell, hogy felvegyék valami diplomát igénylő pozícióra a médiában és, hogy jó fizetése legyen. Ha nem jogásznak készül akkor igazából lényegtelen, de ha akar majd megy még egyszer és megcsinálja az érettségit.
2022. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%
Sajnálom, és azt is hogy az ország összes prolija erről tépi a száját.
2022. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%

13-as

Ahogy te is.

2022. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 NTBS ***** válasza:
82%
Előfordul. Ő mivel több mint bárki más gyereke. Tisztelet annak a tanárnak, aki meg merte buktatni.
2022. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Az apja meg a médiát szidja, hogy az ő kicsi lányáról milyen képeket közölt?! Jó adag szemtelenség van ebben, mikor a Larácska modellkedik és levesz mindent. Úgyis hazug familia az egész.
2022. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Megbukott történelemből, szánalom kategória. Igazából amikor én érettségiztem, csak a források elemzéséből és a karikázásokból is meglett volna a kettes. Pedig a töri érettségi első része tipikusan olyan, amire még tanulni sem kell. Viszont legalább jól néz ki és "híres" ennyi elég nem?:)
2022. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézi ki, egy kiló sminkkel az arcán, kár, hogy nem ismered a hétköznapokon. Anyjától jól megtanulta, hogyan kell a hatalom női közé bekerülni, de a modora csapnivaló. Ahogy beszél, az is elárulja, hogy egy elkényeztetett nőszemély. Aki emlékszik, 14 évesen egy gyönyörű, fiatal lovat teljesen tönkretett? És fütyült rá az egész familia, mi lett a lóval? Aztán kutyával ugyanezt eljátszotta. Akkor lássam, amikor a hátam közepét!
2022. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A lovat eladta és kocsit vett belőle. Egy rádió riportban anyuci baromi büszke volt rá, hogy megvette a saját pénzéből (???) az első kocsiját, aztán mikor kinyögte, hogy az állata árán, kikapcsoltam a videót.
2022. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
AZ a szegény ló fiatal volt és lesántult egész életére, ilyen ennek az állatvédelme. Az autó, amit vett egy böhöm nagy amerikai pick-up. Aztán valakit leszoritott az útról, az anya nem, de a kislánya megsérült, ez meg otthagyta. Mesélhetnék az egész díszes familiáról, de minek?
2022. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!