Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Schobert gyereke megbukott az...

Schobert gyereke megbukott az érettségin, vélemények?

Figyelt kérdés

Ilyet sem hallottam még. Szégyenemben elsüllyednék, vagy elásnám magam.

[link]


2022. okt. 7. 00:40
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
76%
Hát szerintem is ciki, hogy egy kettest nem tudott összehozni. Látszik, a Norbiék milyen értékrendet nevelnek beléjük. De ne legyen benned semmi kétség, hogy neki már meg van alapozva a jövője, a szülők tudnak neki állást szerezni, lakást és kocsit venni stb. Ahhoz pedig, hogy személyi edző legyen, teljesen mindegy az érettségi eredmény. Én kitűnőre érettségiztem, kéttanos középiskolában, van diplomám is, mégsem fogok sosem úgy állni anyagilag, mint amilyen szinten ő már most áll valószínűleg.
2022. okt. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem az ő dolguk.

Nem a kedvenceim, de akkor sem érintene meg a téma ha az általános iskola 8. évvégén bukott volna meg.

2022. okt. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
12%
ezt most olvastad?
2022. okt. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút szülői felelősség! Nyilván minden más fontosabb, mint leülni a gyerekkel tanulni és felmérni, hogy hogy áll, hol tart. Ahogy a jó emberi kapcsolat is megkérdőjelezhető, amikor ki sem derül, hogy gondban van a gyerek és szólni sem mer a szüleinek (nem arról van szó, nyilván, hogy nem telt volna korrepetáló tanárra).
2022. okt. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Egyébkén ha most kéne letennem, valószínűleg én is megbuknék, matekon kívül nem sok maradt meg, az angol még menne.
2022. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Viszont as TV2-nél már most kapott riporteri állást. Ami azért sokat elárúl a TV2 színvonaláról (is).
2022. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
#6 eddig neked nem volt nyilvánvaló a tv2 színvonala?
2022. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7-es

De. Nem is nézem már évek óta.

2022. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

#8 na ugye.


Egyébként nem "elárul" ?


(Egyébként tudom, androidon könnyű félrenyomni ha hosszabban nyomod, csak gondoltam trollkodok kicsit. :)

2022. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Mindenesetre szerintem a tv2-n nem sok vizet zavar, nem kell nézni és kész. Egy banyában még megölne valakit. :)
2022. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!