Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A youtuber/tiktokker, Sixto...

A youtuber/tiktokker, Sixto nő vagy férfi?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 01:21
A kérdező szavazást indított:
Férfi
25 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Ő egyik sem, non binarynak vallja magát, beszélt róla videóban.
2022. aug. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
igen
2022. aug. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

A testi neme nő, a gendere (nemi identitása, társadalmi nemi szerepe) pedig non-binary, azaz semlegesnemű.

A szexuális preferenciája szerint pedig a nőkhöz vonzódik.

2022. aug. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
66%
Non-binary
2022. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

hogy lenne már semlegesnemű?

csak azért mert ő azt mondja magáról?😅

nőnemű és kész hisz puncija van

ilyen hülyeséget komolyan

2022. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Menőcsajszi72 ***** válasza:
10%
Fiú.
2022. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
14%
Sosem értettem és nem is fogom, egyeseknek hogy van annyi eszük, hogy ők eldöntsék milyen neműek... Oké, kinézetre legyen férfi, de a természetet ne akarja már felül írni. És nem csak erre a Sixto-ra vonatkozik, a társaira is. Végre megtudtam, hogy nő, "örülök" neki. Amúgy én nem csípem, nem csak ezért, egyszerűen irritál az okoskodó stílusa.
2022. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 he84 ***** válasza:
80%
Engem soha nem igazán érdekelt, hogy nő-e, vagy férfi. De mindig is úgy sejtettem, láttam rajta hogy nő és ahogy itt olvasom, akkor jól sejtettem, de enélkül is idővel tudtam volna bizonyos jellegei miatt, a hangja miatt főleg. Én alig 2-3 hónapja ismerem, illetve láttam tőle néhány jó videót (azóta is néha nézek tőle attól függően, főleg ha olyan új videót rak fel, ami engem is érdekelhet, de olykor csak kíváncsiságból), volt ami vicces is volt. Na meg némelyik videójában burkoltan épphogy utalt rá, még ha nem is direkt tette tudatosan. Persze komoly témákban, amikor és amely videókban embereket és csoportokat véd, azokkal általában egyetértek. És nem így van 7-es válaszoló, neki egyáltalán nem okoskodó a stílusa. Szomorú hogy egyesek azt nevezik és hiszik okoskodásnak, ha valaki komolyan felszólal és az igazat mondja el teljesen őszintén és bátran. Na igen, akinek fáj az igazság, avagy ő is érintett esetleg, az ezzel védekezik, még ha rosszul is,... Nyilván valaki vagy nő, vagy férfi nemhez tartozik biológiailag, de ettől még érezheti azt, hogy ő semleges, vagyis nem érzi magát se nőnek, se férfinak, hanem csak szimplán embernek nemtől függetlenül. Így kell érteni a döntését, hogy hogyan érzi magát ebben az ügyben. De ehhez több ész és átgondolás kell.
2022. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Egy baromi káros személyiség.


Inkább a tartalmával van a baj, mint a kinézetével, vagy a nemével.


A szülő-gyerek kapcsolatot humorral leplezve, de iszonyú egyoldalúan, vagyis propagandaszerűen ábrázolja, és ezzel tudat alatt a gyerekekbe neveli, hogy gyűlöljék a szüleiket, és lázadjanak ellenük, hisz az ő szemében a szülő csak egy fizikai keltető, aki születés után takarodjon is ki az életéből, de azért amikor pénzről van szó, akkor persze ő is ugrott anyucihoz, apucihoz egy kis pitizéssel 12-13 évesen;)


És mielőtt az okos emberek jönnének a ,, MeLyIk ViDeÓjÁbAn MoNdOtT iLyEt?!,, érvvel, felsorolok párat:


- Amikor megnyílsz a szüleidnek a depresszióról: Tipikusan a 10% szélsőséget mutatja be, és lenéző szerepbe helyezi a szülőt, pedig ez nagyon kis szelet a ténylegesen rosszul kezelő szülőkből.


- Volt több instagram posztja is arról, hogy végülis nem kell megbocsátanod a családodnak, akármit is tesznek, hiszen te a magad ura vagy, persze azt nem említi, hogy amúgy 18 éves korodig (sőt, valakinél ez jóval tovább is tart..) el vagy tartva, és kb semmire nem kell költened, amíg velük laksz. Ha ennyire megromlik a kapcsolatod, az csak, és kizárólag a te hibád, amiért nem tudod mérlegelni a helyzetet, és a szüleidet hibáztatod mindenért.


- És még egy szót nem említettem arról, hogy lenézi a vallásos, konditerembe járó, konzervatív embereket (Különösen a férfiakat), bár itt mentségére szóljon, hogy itt néha benyög egy olyat, hogy ,, Tisztelet a kivételnek)

2023. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
Lepontozhattok nyugodtan, de akár meg is próbálkozhatnátok valami ellenérvvel:)
2023. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!