Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Kulcsár Edina...

Mit gondoltok Kulcsár Edina terhességének rejtélyéről?

Figyelt kérdés
Elég sokan követik és gondolom együtt is éreznek most, hogy szegény kétgyermekes anyuka hogyan kerülhetett ismét várandós állapotba. Vajon mi történt ott, meglátogatta őket a gólya, csak hát nem vették észre, mert éppen aludtak. 🤣😊

2022. aug. 26. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy szánalom. Bár nem követem őt, de valahol olvastam róla hogy furcsa módon teherbe esett. Furcsa mód nem lehet teherbe esni.
2022. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Aki él felnőtt életet, az számolhat ilyen kockázattal. A fogamzásgátló tabletta nem egy életbiztosítás, van olyan ismerősöm, akinek mind a két gyerek úgy jött össze, hogy szedte. Más a spirállal együtt szülte meg. Még az óvszerre mondják azt hogy a legbiztonságosabb, de annál is előfordulhatnak balesetek.

Szóval aki 100%-os biztonságban érzi magát bármelyik módszer mellett, az téved.

2022. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Elgurult a gyógyszere,azért nem hatott.
2022. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is szedte, direkt alart teherbe esni. Innen is majd megy a gyerektartás.
2022. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze a fogitabi sem epetbiztositas,de szerintem itt nem arrol az 1 nehany szazalekrol van szo... Szamonra egyertelmu,hogy nem veletlen... Nem irigylem egyik gyereket sem. Nalam tovabbra is a temeteses-mosolygok,mert kicserelik a betort telefonkepernyomet kep van elottem,az a no sulyosan beteg!
2022. aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is direkt nem szedte be: így magához tudja láncolni az a bohócot, meg a gyerektartási pénz sem jön rosszul.
2022. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért hisztek el mindent amit a média ír? Direkt a feszültséget generálják, és olyan szavakat használnak, hogy az megbotránkoztató legyen. Én elég régóta követem Edinát, és ha valaki kicsit is ismeri őt,akkor pontosan tudja, hogy azt nyilatkozta" "nem tudom,hogy lettem várandós - fogamzásgátló tabletta szedése mellett"

Csak sajnos a sajtó, a mondat második felét lehagyta.

Az pedig,hogy tervezték vagy sem, úgy gondolom csakis kettejükre tartozik, és senkinek semmi köze hozzá!

2022. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!