Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina követői! Mit...

Kulcsár Edina követői! Mit kedveltek abban a nőben, amièrt követitek, lájkoljátok, kommenteltek neki?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatból tettem fel a kérdést, hanem tényleg érdekel, - szociológiai szemszögből - ez a jelenség. Nekem ugyan van rá magyarázatom, de kíváncsi lennék a ti verziótokra is. Köszönöm válaszaitokat.
2022. aug. 23. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor bezzeg mélyen hallgatnak 😂😂
2022. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én régebben kedveltem.

Ott dolgoztam, ahová ment a reggeli kávéját inni. Nagyon közvetlen, előzékeny, udvarias volt, meg hát ugye nagydobot vert akkor, hogy második lett a szépségkirálynő választáson. Beszélgettem vele párszor, meg így a posztjait is követtem a közösségi oldalakon.

A véleményem a Medox nevű gyereke születése után változott meg: teljesen kiforgatta azt a gyereket, meg ez az erőltetett művigyor, ami utána nemcsak a képeken, hanem a videóiban is ott volt, hogy mindig minden happy, mindig minden jó, és zárójelben megemlítette, hogy "hát nekem is vannak rossz napjaim azért". Önmaga paródiájává lett. Most, hogy dobbantott, hát igazából csak az lepett meg, hogy meg merte lépni.

Most, hogy miért követik? Hát mert érdekesnek találják ezt a szerelmi négyszöget, meg ugye amennyire divat lett utálni, ezzel párhuzamosan olyan divat lett követni.

2022. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Más emberekért általában azok rajonganak, akik belül teljesen üresek. Edina meg minden téren egy elég gáz példakép.
2022. szept. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is követem facebookon. Nem vagyok egy rajongó típus, anno amikor szépségkiralynő lett bekövettem és azóta nem vontam vissza, de nem foglalkozom vele, nem nézem a posztjait.Nekem az elején szimpi volt, szép volt, jól kommunikált, és jó volt a köré kreált sztori szegénység..nagymama...stb.

Már akkor meglepődtem mikor szakítottak a Máté nevű pasijával és összejött a Csutival. A wc-s poszt óta kb. nem nézem,de a lájkot nem vettem vissza. Aztán jött ez a GWM-es sztori ami még a csapból is folyt, és nehéz lett volna nem hallani róla, az nagy csalódás. Nem tudom mit eszik ezen a 8 általánost végzett c* gyereken. Aki képes otthagyni a feleségét, gyerekeit az legközelebb is megteszi simán. Az is nagyon alja,hogy egyszerre teherbe esett ettől a fazontól. Csalódás a nő, most kezd előjönni az igazi énje.

2022. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!