Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb magyar youtuber /gamer/ influenszer? Lent a szempontok.

Figyelt kérdés
Most így a magyar videós botrányok csúcs időszakában arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ki az a tartalomgyártó, aki a legemberibb, legalázatosabb, legmegbízhatóbb a szemetekben. És el tudjátok róla képzelni, hogy ez sok-sok évig így fog maradni. Nem szállna el a hírnévtől, a pénztől stb.

2022. aug. 24. 08:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Az első válasz nekem inkább tűnt kötekedésnek és okoskodásnak, mint jóindulatú kijavításnak. Így reagáltam én is, de tudomásul vettem és kértem, hogy a kérdéssel foglalkozzunk inkább.

A második válaszolónak kellett volna inkább hagyni az egészet. Onnantól kezdve kijelentettem, hogy inkább kritizáljuk egymást, mert már el van rontva az egész. Egy életbevágóbb kérdésnél valószínű nem megyek bele egy ilyen buta vitába. De már nyilván megbántam és igazatok van.🤷🏻‍♀️


Bocsánat, ha úgy tűnt, hogy belesz@rok a nyelvtanba és a szabályaiba. Tisztában vagyok vele, hogy léteznek. De pont azért zavar, hogy itt oktatnak, mert ez a GYAKORI KÉRDÉSEK. Ahol anélkül is megértik egymást az emberek, hogy ékezeteket használnának. Vagy ahol alig van igény az értelmes társalgásra. Ezért én is megengedhetem magamnak, hogy néha gyorsabban és átgondolaltanabbul írjak, mint a való életben. Az iskolában, az érettségin és ahol KELL, ott odafigyelek rá és egy másodpercnél többet gondolkozok egy ritkábban használt szó leírásánál, és nem lendületből írom, mint a legtöbb, számomra sokkal nyilvánvalóbb összetett szót, hanem szabályosan.


Akit őszintén érdekelt a kérdésem, remélem legalább tanult a vitából.

2022. aug. 29. 20:18
 22/24 anonim ***** válasza:
Mi is megengedhetnénk magunknak, csak már nem tudunk olyan hibát ejteni, ami egyértelműen nem elgépelés. Amit egyszer értesz, azt soha többé nem tudod nem érteni.
2022. aug. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

S.Taurus

Beni Kovács

Bence Kuhar

2022. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Csorba Anita
2022. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!