Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb magyar youtuber /gamer/ influenszer? Lent a szempontok.

Figyelt kérdés
Most így a magyar videós botrányok csúcs időszakában arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ki az a tartalomgyártó, aki a legemberibb, legalázatosabb, legmegbízhatóbb a szemetekben. És el tudjátok róla képzelni, hogy ez sok-sok évig így fog maradni. Nem szállna el a hírnévtől, a pénztől stb.

2022. aug. 24. 08:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

"magyar videós botrányok csúcs időszakában"


egyrészt csúcsidőszakában...


másrészt egyik botrányról sem hallottam, szóval ne túlozzunk, nevezzük simán hisztinek ahogy mindenki más.

2022. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az első válaszolók mindig belekötnek a helyesírásba, úgyhogy nem vagy se okos, se egyedi….


Botrány és kész, ezt így hívják. Mostmár kaphatok választ a kérdésemre, vagy kötelező előbb belekötni a legjelentéktelenebb dolgokba? xD

2022. aug. 24. 08:33
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
#2 ha ezt így tudod, akkor miért nem figyeltél oda jobban a helyesírásra?
2022. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Figyeltem, de ezt a szót még soha nem használtam, persze hogy elrontom.

Szerintem hagyjuk a francba az eredeti kérdésem, inkább elemezzük egymás mondatait.

2022. aug. 24. 08:58
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

#4 ez a beszéd! :)


Egyébként durva hogy még sosem használtad azt a szót hogy csúcsidőszak / csúcsforgalom / stb (azért stb mert több nem jutott az eszembe)

2022. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább az eredeti kérdésre válaszolnák.


doggyandi, ő szerintem elégé jó videós, és nem olyannak tűnik, aki elszállna a pénztől. Igaz régebben volt az a Bencés dolog, amikor szakítottak, de az már régen volt. És nekem is csak mesélték. De doggyandi tökéletes a gyerekek számára is, mint tartalom gyártó.


Meg szerintem Zsdav és Icebluebird is ilyen, én így emlékszem rájuk.


Most már megváltozott az érdeklődési köröm és nem ilyeneket nézek.


De szerintem tartalmilag Zshowtime nagyon jó, és Mannin is. Mondjuk nálunk az alázatosság megkérdőjelezhető. De őket értékes, okos, jóra való videósoknak mondanám.

2022. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Csúcsforgalom jobban néz ki egyben, ezért ha már használtam is írásban, ösztönösen valószínű egybe írtam. Beszédben mindkettőt használtam, írásban kevésbé. Friss érettségisként nem gondolom, hogy ez olyan durva lenne.


amúgy meg kihagytál egy vesszőt, ne hari

2022. aug. 24. 09:18
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
#7 nem egyszerűen durva, botrányos! :)
2022. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm

A szakítás körüli felhajtás az valóban inkább hiszti, és nem botrány.


#8 Jajj..:((

2022. aug. 24. 09:39
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Számomra talán Szirmai Gergő testesíti meg ezt a személyt, bár nagyjából öt magyar YouTuber-t követek, szóval finoman szólva nem ismerem a többséget. Második helyre mondjuk a RetroShock! csatornát tenném.
2022. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!