Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb magyar youtuber /gamer/ influenszer? Lent a szempontok.

Figyelt kérdés
Most így a magyar videós botrányok csúcs időszakában arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ki az a tartalomgyártó, aki a legemberibb, legalázatosabb, legmegbízhatóbb a szemetekben. És el tudjátok róla képzelni, hogy ez sok-sok évig így fog maradni. Nem szállna el a hírnévtől, a pénztől stb.

2022. aug. 24. 08:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem nézek magyar trash tartalmat, szóval erre a kérdésre én máshogy tudok válaszolni, mint ahogyan vártad volna.


De itt van néhány név, a teljesség igénye nélkül:


- Retkes Péter, aki matematika témájú videókat készít, és fiatal kora ellenére nagyon jól tanít. Biztos vagyok benne, hogy diákok többségét mentette meg a bukástól

- Reti Attila, akinek a földrajz témájú előadásai kimagasló szintűek. Annyira jól magyaráz, hogy még a száraz a tananyagot is élvezetesebbé tudja tenni.

- KonyhaAngol Eszterrel - egy Amerikában élő tanárnő csatornája, aki angol nyelvtanulásban készít videókat.

- Moshi, akinek nagyon szeretem a Dragon Ball témájú videóit, élvezetesen tudja átadni a témát.

- Animegyetem - Kedvelem Attisnak azt a munkásságát, hogy a legfrissebb animékről toplistát készít, röviden bemutatja őket, és így egyszerűbben tudok választani.

2022. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Retroshock csatorna.
2022. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A Retroshockot nem annyira nevezném influencernek, pedig erőteljesen érték központú dolgokat csinál és nagyon remélem, hogy hatást is gyakorol velük. Sőt gamernek sem nevezném, pedig szoktak lenni gaming videói is, de nem azok miatt nézem.


Gaming videósokat nem igazán nézek. Unlimited mennyiség arányban talán inkább gamer, de a játék videóit egyáltalán nem nézem. A beszélgetései viszont nagyon jók.


Nem gamer, de szerintem Magyarósi Csaba jó tartással és világlátással készít tartalmakat és a könnyedebb dolgok mellett elég sok fontos kérdésbe is bele szokott állni. Személyesen nem ismerem, de nem hiszem, hogy fejébe szállt volna a hírnév - mondjuk nem is tiniként lett híres, hanem már felnőttként, kialakult személyiséggel futott be.

2022. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Doggyandira en is leadnek egy szavazatot, belole nem nagyon nezek ki botranyokat, a kommentekre normalisan valaszol (nyilvan nem sokra, de amire igen, ott normalis), soha nem hallottam karomkodni, egy aranyos, pozitiv nonek tunik.

A szakitos sztorijat meg a rajongok fujjak fel, akik a mai napig rinyalnak a Tiktokon, hogy de a Bencevel olyan szep par voltak, szegeny Bence, bruhuhu. Emberek szakitanak egymassal, meg ha tenyleg megcsalas is lenne a hatterben, az sem egy olyan dolog, mintha valaki 14 eves lanyokkal smarolna felnott ferfi letere :DD

Szoval nekem o pl egy abszolut olyan embernek tunik, aki azert csinalja, mert szeret jatszani es szeret videozni es ennyi.

2022. aug. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"ezt a szót még soha nem használtam, persze hogy elrontom."

Zéró olvasottsággal persze, hogy elrontod.

2022. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15 Szóval te egy elrontott szó láttán megismertél engem és kijelented, hogy nem olvasok.

Nem használtam= nem KELLETT, ritkán látom. Ennek pedig ezernyi oka lehet.


És ha már anonimban toljuk, hagyjuk a személyeskedést, köszi.

2022. aug. 29. 06:41
 17/24 anonim ***** válasza:

"egy elrontott szó láttán megismertél"

Kiderült belőle ez-az.

2022. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Egy szó helyesírása nem attól függ, hogy használtad-e már vagy sem. Összetett szavak helyesírására általános szabályok vonatkoznak, a magyar nyelvtan an amúgy is kimondottan kevés a kivétel. Azért vannak a nyelvtani szabályok, hogy teljesen ismeretlen szavak helyesírását is tudja az ember, csak végig kell gondolni a szabályt.


Amúgy nem akkora probléma, ha elír valaki valamit. Totál nem érdemes ezen rugózni, én nem is foglalkoznék vele egyáltalán. Csak ne akard igazolni, hogy neked van igazad benne, mikor nincs. Pláne ne hangoztatod h neked van érettségid is…


Vagy egyáltalán ne foglalkozz a nyelvtani kritikával és lépj tovább, vagy köszönd meg a helyesbítést és próbálj tanulni belőle, máskor jobban törekedni a helyességre. Ha most így tettel volna, megnyugodott volna az első erre reagáló és nem kapcsolódtak volna be én is. De te ragaszkodsz a saját igazadhoz, hogy miért nem kell tudnod, meg nem fontos, meg egyebek, amit egyre nehezebb szó nélkül hagyni.

2022. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mint kosz a fül mögött. Lehet vele teljes életet élni, csak ugye...
2022. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
És ha szóvá teszik, akkor vagy úgy csinálsz, mintha nem hallottad volna és másról beszélsz inkább, vagy megköszönöd és aztán beszélsz másról, nem kezdesz kínos bizonygatásba, hogy miért van az úgy rendben...
2022. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!