Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik BTS-tagnak vannak...

Melyik BTS-tagnak vannak külföldi felmenői?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 10:48
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
egyébként tudomásodra adom, hogy nagyon sok koreai van itt egyetemen is és azért kommunikáció szinten tudnak angolul, úgyhogy nem lehetetlen velük beszélni:) főleg hogy sokan anglisztikát tanulnak. nem tudom miért érzed magad olyan különlegesnek, mert te állítólagosan tele vagy koreai barátokkal, de egyáltalán nem ritka ez bpn
2023. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetnétek velük és a kint lévő magyarokkal, akkor nem írnátok ilyeneket. :D

Igen egyetemen vannak, de őket nem soroltam, mert mennyi az esélye, hogy találkozol velük és össze is barátkoztok? Nem is köszönnek.

Sok egyetemista írta, hogy még köszönni sem köszönnek, megmaradnak egymás társaságában.

Nem ritka az, hogy koreaival barátkozol, beszélgetsz?

Rengeteg kérdés van, hogy hol beszélgethetnek, találkozhatnak koreaiakkal. :D

Sok Korea rajongó emberrel beszélgettek jó pár éve és csak egy-két embernek sikerült koreai barátot, párt szereznie.

2023. febr. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Ismerek három egyetemi koreai srácot. Ők sem köszönnek senkinek és csak egymással beszélgetnek, esznek.

Az egyikük Insta oldalán láttam, hogy elmegy kpopp buliba. Gondoltam, hogy elmegyek és megnézem, hogy ott is olyan komoly és merev lesz e és hátha ott sikerül vele beszélgetni.

Hát nem! Nem volt olyan komoly és beszélgetni sem sikerült! xD

Az ott lévő ázsiaiak 90%-a csak egymással barátkozott, beszélgetett. Azóta még 3kpopp buliban voltam és ezeken is ugyanúgy volt. Menjetek el és tapasztaljátok meg!

Aki szerint könnyű velük beszélgetni és barátkozni, annak ne higgyetek!

Már ez a mondat elárulja, hogy fogalma sincs a témáról. xD

2023. febr. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Szerintem fejezzétek be ezt a vitát, mert a kérdező nem ezt kérdezte és senki nem kíváncsi rá.

Már én is eléggé le lettem pontozva itt és az utazós kérdésnél. xD

2023. febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a tapasztalata és ezt kéne elfogadnod, felfognod. egyetemistaként mondom én is, hogy simán beszélgettem már velük és több barátom is. hidd el vannak normálisak, főleg ha nem azt látják, hogy fanatikusan ázsia fétissel futsz oda hozzájuk és nyávogsz. sokaknak pont ezért vannak rossz tapasztalataik, hát ki ne fordulna el az ilyen emberektől?:D én is sokszor inkább a saját körömben mozognék, mikor ilyenek vesznek körül. a "kpop" bulikba meg tény, hogy azért mennek hogy kihasználják a lányokat (legalábbis nagy részük, de vannak akik haverokkal mennek szórakozni), de ha meg a sok kis 16-18 éves fetisizáló hagyja is magát, sőt még ők borulnak a koreaiak nyakába, akkor meg nem is csodálom hogy kihasználják.
2023. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már tini, sőt elég rég voltam, de még tiniként sem viselkedtem így.

Kpopp buliban inkább 20felettiek vannak és ha ott nem tudsz velük barátkozni, akkor gondolhatod, hogy máshol még nehezebb. 3xor voltam és mindig csak egymás társaságában voltak.

A rajongással kapcsolatban engem nem csak az emberek érdekelnek, hanem minden az országgal kapcsolatban.

Szinte csak koreai ételeket főzök, smink, divat, sorozatok, érdekességek..

10 év tapasztalata és más emberek írásai alapján lehetetlen velük barátkozni.

Az egyetemen beszélgethettél velük, mert megvolt a környezet, rendszeres találkozás és nyitottak voltak, de ez csak egy szerencsés eset.

A barátaid lettek? Nem hiszem.

Akik évek óta Koreában élnek, azoknak sincsenek ottani barátaik, vagy ha vannak is, azért barátkoznak velük mert különlegesek a számukra.

Beszélgess csak ott élő külföldiekkel.

Sosem fogod elhinni amit írok, ezért írtam, hogy írjatok rájuk neten, vagy buliban menjetek oda.

Majd megtapasztalod te is, hogy nem úgy van, ahogy gondolod.

Nem hiszed el, akkor próbáld ki.

Szerintem már tényleg mindent megbeszéltünk.

Szép napot!

2023. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

látom sosem fogod megérteni, hogy vannak más tapasztalatok. nem interneten beszélgettem velük, de úgysem engedsz a saját véleményedből, hiába hogy nem csak a te tapasztalatod létezik.

de nem csodálom hogy neked nem sikerült barátokat találni, ugyanis az írásaid alapján pontosan a tipikus fanatikus, fetisizálónak tűnsz. "csak koreai ételeket főzök, smink, divat, sorozatok, érdekességek", valamint a múltkori válaszod, miszerint azért elmentél buliba, mert láttad hogy x koreai ott van és megakartad nézni.. hát én is kerülnélek a helyükben..

2023. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Szerintem te nagyon unatkozol.

Többször írtam, hogy fejezzük be, nincs semmi tapasztalatod és tudásod.

Azt sem hiszem, hogy lennének koreai barátaid, mert akkor tudnád a dolgokat, de rád hagytam.

Mégis folytatod.

Miért gond ha szeretem a koreai ételeket?

Majd te megmondod, hogy ki mit ehet.

Képzeld más országok ételeit is szeretem és azokat is csinálom, de most Koreáról volt szó, ezért ezt írtam.

Nem mehetek el bulizni?

Nem lehetek kíváncsi egy emberre

akit évek óta "ismerek"?

Szerinted ez fanatizmus? :D

Képzeld nekem vannak koreai barátaim, voltam az országban többször és ott élő magyarokkal, külföldiekkel beszélgetek már 10éve.

Neked milyen tapasztalatod van?

Egy egyetemi és ebből írsz tényeket és ezzel zavarsz már egy napja.

Nevetséges vagy.

Ezért nem is akartam veled beszélgetni, de nem veszed észre magad és tovább zaklatsz.

Én pont, hogy nem vagyok fanatikus, aki nem tud semmit az országról és az ottani emberekről, majd neten semmi tudás nélkül okoskodik és okosnak hiszi magát. :D

Még egyszer leírom, nem vagy a szintemen, sem tudás terén, sem tapasztalatban, nekem kényelmetlen veled beszélgetni.

Kérlek ne zavarj többet.

Szerintem a többi ember sem kíváncsi erre.

2023. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nyilván válaszolok ha belém kötsz és meghazudtolsz :D De szerintem is fejezzük be, mert tényleg nem tudod elfogadni, hogy másnak jobb tapasztalata volt/van, mint neked. Szomorú lehet. Gondold csak nyugodtan azt továbbra is, hogy csak te beszélsz koreaiakkal és csak neked vannak barátaid, nyugtassa ez a szíved, kis koreaboo <3
2023. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Én is csak válaszoltam neked, viszont már meguntam és elbúcsúztam, amit nem vettél figyelembe.

Elfogadtam a tapasztalatod, reagáltam is rá és azt is írtam, hogy egy tapasztalat semmi, főleg az én 10évemhez képest.

Te viszont ezt nem fogadtad el.

Az, hogy valakinek van ismerete, az nem tesz fanatikussá, hanem az a normális.

Neked nincs, ez fáj neked és ezért szégyeníted magad napok óta, feleslegesen zavarva engem.

A válaszaid alapján biztos vagyok benne, hogy semmi tudásod és koreai ismeretséged nincs, hiába sértegetsz.

Többet ne zavarj, köszönöm!

2023. febr. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!