Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik BTS-tagnak vannak...

Melyik BTS-tagnak vannak külföldi felmenői?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 10:48
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
4%

Miért olyan sok embernek van több százezer forintja???

Nem csak repülőt kell fizetni, hotel, ételek, bérlet, internet, belépők, éttermek, hagyományos ruhát és ajándékokat venni..

Hadd ne beszéljek a forint értékéről..

Felnőtt vagy egyáltalán? Magyarországon kívül voltál más országban?

Beszéltél koreaival??

Úgy szeretem, hogy tudás nélküli emberek okoskodnak és lenézik a másikat, mert az többet tud, vagy sikeresebb. -.-"

Fogjatok csak össze. :D

2022. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%

😂 fú anyám. Na hagylak is

Kinek veszed te a hagyományos ruhát es ajándékot? Miről beszélsz?

Dehogy csak a Tisza tóra mentem le egyszer tavaly nyáron, amúgy még Budapesten sem voltam…

És igen, nagyon sok embernek van több százezer forintja, sőt több millió is.

2022. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
5%

Igen, azok értelmesebb választ is adnak. Nem írnak tudatlanul.

Magamnak a ruhát, családoknak barátoknak az ajándékokat? Vagy téged nem érdekel a kultúra és a családod, barátaid?

Ez is milyen nevetséges, buta kérdés. Nem szeretnék ilyen butácska vitában tovább rész venni és ez már nem is a kérdésről szól.

Ennyit ér a többi válasz, legalább mások is látják. :D

2022. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
53%
#11 Csoro, 1 Ft 3 wont ér, még így szétinflálódva is. Nem nagy kunszt kijutni, most is ott vagyok.
2022. júl. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagyok szegény, voltam más országokban és vannak koreai barátaim.

Szerintem ezek rólatok nem mondható el, ez fáj nektek és ezért pontoztatok le.

Tudom milyen emberek gyülekezőhelye ez :D, így a lepontozás inkább dicséret nekem.

2022. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
60%

#11, te meg miről beszélsz? Tudom, hogy azt írtad, hogy nem szólsz bele ebbe az ilyen butácska vitába többet, de most látom ezt a kérdést és azt, amit ide írtál.

1. "Miért olyan sok embernek van több százezer forintja???" Te meg milyen jogon turkálsz mások (ismeretlen emberek) pénztárcájába, és feltételezed azt, hogy nincs bármennyi pénzünk is?

2. Miért beszélsz/írsz úgy Koreáról, mintha valami elérhetetlen hely lenne? Mintha rajtad kívül meg egy európai sem jutott volna el oda? Még, hogyha Észak-Koreáról lenne szó, akkor azt mondanám, hogy oké, ez durva volt, jó, hogy élve, kijutottál. De azért Dél-Koreát megközelíteni nem olyan nagy cucc. Persze, más ott az élet, a kultúra, de gondolj már bele, mindenhol?

Ja, és nem mondod, hogy nem csak a repülő? Hűha, ebbe még bele se godnoltam :D

"Tudom milyen emberek gyülekezőhelye ez :D, így a lepontozás inkább dicséret nekem."

Te most komolyan lenézel minket, mikor te is ugyanitt válaszolgatsz? Tudod mit, ne csodálkozz, hogy lepontozzáka hülyeségeid, vagy ne is gyere ide válaszolni, mert mi nem fogunk finomkodni, godnolom ezt tudtad.

2022. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
7%

Nem turkálok senki zsebében, de ebben az országban nem olyan jó az élet, hogy mindenkinek legyen felesleges több százezer forintja utazni, főleg a tiniknek nem.

Ez csak egy tény.

Ha lenne nektek, akkor meg nem folytatnátok ilyen tudatlan, buta kérdésekkel. :D

Sokan eljutottak persze, tinik akik ott tanulnak és felnőttek is, de ehhez sok pénz kell. Amit már feljebb kifejtettem.

Persze, hogy lenézlek! Az írásaitok alapján, a pontozásotok alapján és hogy itt teszitek a fejeteket, de van amelyik még a fővárosban és a Balatonon sem volt, nem hogy több országban.

Ne aggódj, velem nem ez a helyzet és sok emberrel beszélgetek, akik körbejárják a világot.

Azok nem tesznek fel ilyen kérdéseket és nem írnak ilyen hülyeségeket.

Üzenetekben is jót nevetgélnek az IQ

2022. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
8%

szinteteken és az álmodozásaitokon. :D

Egyáltalán nem pontoznak itt normálisan, ezt mindenki tudja.

Így miért érdekelne az alattam lévő emberek butácska véleménye?

Ide nevetni járok, mert ti sosem fogjátok megérteni az értelmes válaszokat. :D

2022. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
13%

Jaj hagyjad már őket!

Tinik, a többit nem írom, mert te is tudod.

Felnőttekkel vitatkoznak, semmi tudás nélkül.

Szüleik tudnák, nem netezhetnének egy hétig. :D

Ismernek egy bandát, színészt, sorozatot és ennyi.

Semmit nem tudnak más országokról, nyelveket, kultúrát, történelmet, szokásokat, hagyományokat..

Nem jártak más országokban, örülnek ha vesznek egy albumot.

De okoskodnak, gazdagok és ők többek nálad a fotelből.

Ilyenekre rá sem kell nézni.

Egy szint alá nem megy az ember.

2022. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
13%

Egyiknek sem.🤦‍♀️

18,19 Nézzétek meg milyen kérdéseket tesznek fel Dél Koreával kapcsolatban.

100ból egy az értelmes kérdés.

Ezek után nem csodálkozom semmin.😅🤣🤣

2022. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!