Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik BTS-tagnak vannak...

Melyik BTS-tagnak vannak külföldi felmenői?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 10:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Akik utoljára irkálták a dolgokat, azok mit éreznek?:D

Miért beszéltek úgy tényleg Koreáról, mintha elérhetetlen lenne? Hát millió meg millió turista, diák van ott, vannak akik oda is költöztek.


Egyik ember, aki írt arról hogy a család így, család úgy, házasodás így, elfogadás amúgy.. Igen, vannak olyan családok, viszont vannak olyanok is, akiket már a te írásaid nem érintenek és nem igaz rájuk. Vannak akik nagyon elfogadóak. (Nem, nem tudatlanul írom ezeket :D)

Egyébként kint is vannak olyanok, akik külföldiek és koreaihoz mentek hozzá, miközben bennük meg egy csepp koreai, sőt még ázsiai sincs. Azért ne tegyünk úgy, mintha az őskorban élnének és minden gyerek agyon lenne verve és a pincébe lenne zárva, ha nem koreait vesz el.


Az meg hogy megy a pénztárcában turkálás igazán nevetséges, hát 1 won 0,23 forint, mit magyarázol? Azt főleg nem értem, hogy a kérdésből hogy tudtad kihozni mások vagyonát, valamint ezeket a "butácska" "Én beszélek külföldiekkel" "úgysem fogtok oda kijutni" (ilyen hozzáállással remélem a válaszolók 90%a kijut majd, te meg majd szórjad tovább az utálatot), kedvencem meg a "Nem vagyok szegény, voltam más országokban és vannak koreai barátaim. Szerintem ezek rólatok nem mondható el" megszólalás. Te mit hiszel magadról amúgy? Meg miért írsz úgy mintha olyan nagy és különleges dolog lenne koreai barátokat szerezni, vagy koreaival beszélni? Tesó, felmegy az ember Budapestre és kapásból tud szerezni többet is akár, nem túl special, de úgy látom te nagyon nagynak hiszed magad emiatt (ami elég fura.. de ebbe már nem megyek bele és nem fejtem ki)


Őszintén a válaszaid alapján, s azok megfogalmazása láttán pontosan Te tűnsz annak az embernek, aki életében nem találkozott, beszélt koreaival és nem is informálódott rendesen Koreáról, csak az interneten olvasott kis cikkek alapján irkálta azt amit. Arról nem beszélve, hogy nem tűnsz 13-15nél többnek, úgyhogy pont ne te turkálj mások pénztárcájában és ne vágj fel azzal, hogy (nagyon nagy valószínűséggel) anyuci meg apuci pénzéből te kijutottál külföldre



Kérdésre válaszolva; Nem valószínű hogy vannak külföldi felmenőik

2023. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Utolsó: jól érzed magad ezek után, hogy feleslegesen, butaságokat írtál?

Az utolsó mondatodon kívül semmi sem igaz!

Minden mondatodra tudnék válaszolni, de nincs időm és energiám rátok. Főleg, hogy utána megint hülyeségeket írnál.

Ha beszélgetnél koreaiakkal, te is tudnád, hogy százalékban mennyi az esélye egy magyarnak ottani férjet, barátokat találni.

Annyira nincs ismeretetek, tényleges tudásotok, a kpopon és kdrámákon kívül, hogy veletek felesleges is vitatkozni.

Itt nem az utolsók a hü..lyék, de ti erre sosem fogtok rájönni. :D

Maradjatok csak boldog tudatlanok.

2023. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek.

Valaki tanacsokat kért mivel par ev mulva koltozne.

Tobben is irtuk, hogy tanulja meg a nyelvet. Ezeket a valaszokat mind lepontoztak. Lehet kozuletek is valaki/kik

A kerdezo szerint eleg az angol nyelv az ottani elethez.

Ezek utan joggal gondolom, hogy a legtobb itteni az tini, agressziv, tudatlan es alomvilagban el.

21es ebben a csopprtban lehetsz te is.

Ilyen emberekkel nemehet ertelmesen vitazni. Jol irtak, teljesen felesleges erre szanni az idot.

2023. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
gyerekek koreait tanulok, miről beszéltek? koreai tanárom van, aki rendszeresen mesél a kinti életről. Nyilván nem elég az angol a kinti megéléshez, ezt nem is mondtam. Viszont sok dolog amit írtatok, az nem feltétlen igaz, legalábbis nem minden családra.
2023. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
egyébként most nézem, a kérdező nem is mondott olyat, hogy elég kintre az angol és még olyat sem írt, hogy ki szeretne költözni.. miről beszélsz te itt?:D egyedül felmenőkről kérdezett és ennyi. csóró kérdező meg sem szólalt.
2023. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Nincs koreai felmenőjük.

Nem minden család a lényeg, hanem a többség.

Melyik van többségben?

Korea nem szereti a külföldieket, csak turistáknak.

Meg akarják óvni a hagyományaikat.

Ezt koreai emberek mondták nekem.

Persze ez is hazugság.

Tudtátok, hogy a legidősebb fiú gyermek a szüleinél marad, hogy gondoskodjon róluk? Ez az ő dolga.

A feleségének meg minden ünnepkor főzni kell az egész családra.

Ezt sem hiszitek el?

Ezt is koreai mondta.

Persze nem igaz minden esetben, de a többségnél igen.

Ott nagyon beléjük van nevelve a tisztelet a szülők és idősebbek iránt.

A férfiak tudjátok minek látják a fehér nőket?

Ri..ncnak, lónak, akit meg kell ülni.

Azért mert régen sok orosz ment ki és azok könnyen adták magukat. Most is rengeteg nő akar ázsiai pasit.

Ezt ők is tudják.

Ki is használják.

Ezt is koreai férfiak mesélték.

Könnyű titeket kihasználni.

Két ismerősöm is ott él, az egyik már 30éve.

Még most is van olyan, hogy nem ülnek a fehér emberek mellé a tömegközlekedésen.

Feketéket nem szeretik, sok barna embert nem engednek be szórakozóhelyekre.

Nem tudnak angolul.

A nagy cégeknél, de ők is szégyellnek beszélni.

Rengeteg dolgot írhatnék, de úgy sem hinnétek el.

Nem tudtok semmit, de azt nagyon véditek.

2023. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha nem is szólal meg, ez a nevetséges kérdés után. :D

Valaki ebbe az irányba vitte és mások folytatták, értelmesebb témával.

Ebből kicsit tanulhat.

2023. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"Persze nem igaz minden esetben, de a többségnél igen."

Tessék, itt írtad le pontosan azt, amiről én beszéltem a válaszomban, de azért mégis azt mondtad hogy nincs igazam:D Nevetség

Amiket leírtál a fentebb idézett mondat után, hogy mit csinálnak a férfiak, azok teljesen igazak a többségre, de szintén nem mindenkire.

2023. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Amint írtam a többség a lényeg.

Minden témában, kutatásban.

Mennyi az esélye, hogy egy nyitott, modern gondolkodásút találsz, akinek a szülei és barátai is azok??

Ha találsz is, annak nem magyar fog kelleni, hanem inkább amerikai, orosz, szőke kék szemű.

Azt hiszem nektek tényleg nincs tényleges tudásotok és így feleslegesen is okoskodtok.

Ha ennyire érdekel korea, miért nem beszéltek koreai emberekkel?

Ja, mert az itt levők között is csak páran tudnak angolul, mert koreai cégnél vannak. Samsungnál sokan.

Ti meg nem tudtok angolul és koreaiul, vagy nem érdekelnek az igazi tények.

2023. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
persze senki sem beszél koreaiakkal rajtad kívül, senki sem tud angolul és még csak koreaiaul sem. de gondolom te igen! kis okos. pick me choose me vibeot adsz eléggé
2023. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!