Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latosca lopásos ügye...

Avram Latosca lopásos ügye hogy volt pontosan?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, redditen itt ott, most akkor ő lopott energiaitalt vagy tőle lopták el?

2022. jún. 6. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ő lopta ...de én is le maradtam róla.
2022. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő lopott a boltból, úgy hogy az önkiszolgáló pénztárnál a 4 vagy 6 pakkosbol csak egy darabot csippantott le és így csak egyet fizetett ki
2022. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira jó lett volna, hogy ha nem égeti le magát így a neten. Sajnos minden illúzióm elszállt azzal kapcsolatban, hogy ő hiteles, szavahihető ember. A könyvet is ígérte egy darabig, hogy megkapom privátba, nyomtatott formában. Egy nagy átvágás volt az is. Amikor összegyűlt a pénz a műtétre már be is szüntette. Utána olvastam és valóban összevágnak a dolgok és letiltották neki. Semmi tartalmat nem csinál, se videó, se podcast, pedig hányszor beígérte már. Többszörösen cserben hagyta a követőit, gyakorlatilag teljesen hülyére vette őket. Ez a lopásos ügy véglegesen leírta magát.
2022. jún. 23. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem régen, olyan jó kedvűnek és pozitívnak tűnt mindig jókat szórakoztam a videóin, most már teljesen hiteltelen számomra. Amit a gyerekével csinál meg már tényleg a legalja..
2022. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly? AMG G osztállyal jár de nem képes 6 energiaitalt kifizetni?

Szánalmas

2023. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!