Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lett Avram Latoscaval?

Mi lett Avram Latoscaval?

Figyelt kérdés
Én már régebb óta követtem, de most jutott eszembe, hogy teljesen eltűnt. Youtubeon már ezer éve nincs új videó és spotin sincs podcast. Instán nem vagyok, csak tiktokon. Valaki tudja mi történt vele?

2021. máj. 26. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem rájött hogy egyre kevesebb ember vevő rá. Túlzásba esik. Régebben itt is több kérdés volt róla de mát itt sem érdekli senkit. Régen megnéztem pár videóját, amikor történeteket mesélt egész jó volt. De már elment egy olyan irányba ami szerintem elég gáz. Én nagyot csalódtam benne
2021. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyet értek. Az elején jól indult és mivel még nem voltak ennyien tartalomgyártók, hirtelen sokan ugrottak rá. De kb. ennyi szerintem. Én nagyon sok videóst nézek, illetve podcastot hallgatok. Nagyon sokan, brutál jó minőséget tesznek le. Újra és újra megújulnak, persze ez rengeteg meló. Az utolsó videók, nulla vágás, nulla munka, csak elindítom a felvételt ordító gyerekkel, nekem ez már annyira igénytelen volt. De szerencsére az algoritmus rengeteget jó anyagot tett elém. Szóval egyáltalán nem hiányzik, csak kíváncsi voltam, hogy ő most bejelentette-e, hogy abbahagyja, mert már lassan egy éve csak azt hajtogatta, hogy ő berobban.
2021. máj. 27. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom most élvezi a könnyen szerzett milliókat a könyvei eladásából de gyanítom, hogy amikor ez elfogy akkor megint elő kell rukkolnia valamivel, hogy fenntartsa ezt a szintet. Például szerintem még a plasztikai műtéti kalandjainak sincs vége és idővel újból kés alá fekszik. Ehhez nyilván pénz kell, azt pedig kétlem, hogy valaha is rendes munkahelye lesz ezután. Nem tudom miért nem fogad valami bébiszittert addig amíg felvesz egy videót. Ez heti párszor 1-2 órában szerintem teljesen realisztikus és jól megtérülő befektetés lenne. Nem csak a nézőknek de szerintem önmagának sem ideális, hogy a babája végig nyögdécseli a videóját. Na de mindegy az ő dolga. Az biztos, hogy valahogy megoldja majd, mert kell a pénz
2021. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne értsetek félre de engem nagyon idegesít hogy a gyerekével nem tud mit kezdeni. Állandóan ott ordibál és tényleg nagyon cuki meg minden… A legfurcsább nekem az hogy ő kijelentette hogy nem egy baba-mama csatorna lesz. Ennek ellenére szinte csak a kislányáról posztol, ami véleményem szerint azért sem egészséges mert sosem tudni kik nézegetik azokat a képeket/videókat. De ez csak az én véleményem. Szerintem már nem fog olyan minőségben visszatérni.
2021. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Mi lett vele? A karma utolérte! Pofára esett, mert ahol ő volt onnan csak a zuhanó mélyrepülés van. Már a kutya se törődik vele, csak kikövetik, be nem. Gonosz, rosszindulatú, dologtalan nő, aki mások lehúzásából és meglopásából akart rendszert csinálni. Csakhogy más sem hülye és rájöttek az emberek. Hahaha.
2021. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, az a kinlódás, táska meg kabát festegetés! 😃raadasul olyan sz@rul rajzol, mint egy kisgyerek 😀 De mostmar rajzolgathat, ugy is a gyerek bölcsiben van, a nagy dolgozó anyuka mellett! 😆Szegeny gyerekkel többet fognak foglalkozni a bölcsiben, mint otthon!
2021. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Oh jahhhj 🤣 ő megint berobbant, beadta 🤣 pont olyan passzív mint volt, még bölcsi mellett se tud tartalmat gyártani 🤣 magatehetetlen kis hülye 🤣 arról meg ne is beszéljünk, hogy ő az upcoming jewellery and clothes üzletbe van egy éve, már honlapja sincs meg 🤣 következő az lesz, hogy hazaköltözik, mert annyira nem bírja a gyerekkel 🤣 nevetséges, kevés ilyen teszefosza nő van ezen a bolygón 🤣
2022. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Tartalom azóta sincs, pedig már mindent IS beígért, mióta gyereke lett egy nulla. Ráadásul sztem megint terhes, narancsos felsős képen pont úgy néz ki és feltűnően leállt a nagy berobbanásával.
2022. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!