Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latosca miért nem gyárt...

Avram Latosca miért nem gyárt már annyi tartalmat?

Figyelt kérdés
Régen olyan "termékeny" volt. Mára gyakorlatilag nulla. Ezek a podcastok sem jönnek. Mi az oka? Azt mondta karácsonykor, hogy be fog robbani és lesz minden. De ez szinte semmi. Van valami baj?

2021. ápr. 21. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ezt az okozhatja, hogy amikor videót csinál, mindig vele van a gyereke ami nem lenne gond, de folyton beleüvölt és ez szerintem nem kicsit idegesítő.Nekem ez olyan furcsa, hogy mondjuk egy-két órára nem tudja másra bízni, vajon ennyire nincsnek barátai? Vagy Attila lehet nem tudna bánni a babával? Mindenesetre, én azt gondolom,hogy egy fenékkel nem lehet két lovat megülni. Vagy videózok vagy gyerekkel foglalkozok. Nyilván gyerek mellett is azért lehet videózni, de az,hogy a gyerek folyton benne van és mivel kicsi így hangos, mászik elvonja a figyelmet hát szerintem nagyon sokan nem erre iratkoztak fel... A nézői történetfelolvasós is- amit a gyerekkel csinált és hanguzeneteket játszott le-ami tényleg szerintem neki meghozta a sikert ,most már az se működik nem nevettem hanem fejfájást kaptam a gyereke hangkiadásaitól.

Én se nevezném ezt berobbanásnak, talán a könyvre érhette!? Dehát azt nem sokan dicsérték...A Podcastok témái szerintem nem sok embert szórakozatnak, és szerintem a rajongok nem mondtak valami jó ajánlásokat. Lehet elgondolkodott,hogy ezt így nem éri meg meg azt nem tudom de nem lehet hogy csak a YouTube hoz penzt a Podcastok nem? Ebbe nem vagyok jártas

A baj szerintem az,hogy a világ legveszélyesebb műtétjére jelentkezett egy baba mellett,úgy ,hogy ez nem egy betehséget akar megoldani ,hanem az a baja ,hogy nagyobb feneket szeretne. Nekem ez azért is furcsa,mert nagyon sokakat kioktatott az önbizalomról. Szerintem akinek van önbizalma az nem a plasztikai sebészhez járkál...

2021. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerűen a gyerek miatt. Nincs kire hagynia (azért ez nem olyan kivételes eset, a legtöbb nő nem tudja kire hagyni a gyerekét), de a gyerek mellett meg nem tud videózni. Ez a múltkori hangüzis videóban is látszódott, nincs kire hagynia, ezért sem normálisan videózni nem tud, sem megvágni nem tudja a videót.
2021. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért igergetett mást?? Múltkor is kitette, hogy hamarosan új podcast, ennek vagy 3 hete. Amúgy megértem. De akkor sem kellene így kommunikálni, meg lehet mondani értelmesen, hogy nincs időm és nem is lesz, nem lesz bébiszitter sem. Mondjuk nekem nincs gyerekem, de rengeteg videóst tudok, akinek van és nagyon jól nyomja. A legtöbb simán bírja 1 gyerek mellett. Csomónak több van. Olyan videóst is tudok aki 4 pici gyerek mellől brutál jó tartalmat gyárt könyvekről, sminkekrol youtubeon. Igazából engem az zavar, hogy miért akar mást elhitetni.
2021. ápr. 22. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát egyrészt a legtöbb youtuberre jellemző, hogy ígérgetnek, lásd Szirmai Gergőt, akit nagyon kedvelik, de már annyiszor megígérte, hogy rendesen fog videózni, mégse lett belőle évek óta semmi. :D A másik meg az, hogy igen, vannak youtuberek akiknél ez működik, de ott általában tud vigyázni a gyerekre a férj, nagymama, nagypapa, tesó, nagynéni, szomszéd, vagy szimplán óvodában van a gyerek. Avramnál valószínűleg egyik sem áll fent, de ezt nem tudjuk és közünk sincs hozzá.

Avram Latoscától függetlenül mondom, hogy pont az nyírta ki a youtubeot jó pár évvel ezelőtt amikor elkezdett a közönség ilyen-olyan elvárásokat támasztani a videósok felé. Avram pont azért népszerű, mert önazonos, olyan tartalmakat csinál amiket szeretne, nem fekszik be a nézői önkénynek. Tudom, hogy itt divat Avramot szidni, nyilván lehet is, de szerintem teljesen irreleváns elvárni egy kisgyerekes anyukától, hogy szórakoztasson téged.

2021. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

“Avram pont azért népszerű, mert önazonos, olyan tartalmakat csinál amiket szeretne, nem fekszik be a nézői önkénynek.”

-Azért mégis amikor látta ,hogy mindenkit a torténetfelolvasós videófajta érdekel akkor abból kb 12 úgy lenyomott ,hogy csak na. Avramlatoscat is mozgatja a pénz és ha folyton azt csinálna amit akar az nem tejelne úgy, ezért szerintem igenis érdekli,hogy mit akarnak a nézői. Ráadásul amikor a nezőitől kapott hangfelvételeket , akkor azt mondta,hogy fog majd azokkal részletesebben foglalkozni, úgy én nem értek veled egyet 4-es.

2021. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!