Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gulyás Gergelynek van barátnője?

Gulyás Gergelynek van barátnője?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan kérdezték már, de nagyon érdekel, hogy van e?

2022. máj. 26. 13:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig mindig azt gondoltam hogy Szentkirályi Alexandra vagy Rácz Zsófia a csaja
2022. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

A Wikipédia szerint Gulyás Gergely Magyarország 12. legbefolyásosabb személye:


[link]


Ha egy ilyen nagy fejesnek 40 évesen nincs se felessége, se barátnője, akkor biztos, hogy meleg, és a férifiakat szereti.

2022. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt 40 évesen se barátnője, se felesége. Egy elméletileg konzervatív fickónál. Másrészt emlékszem, hogy volt egy sajtótájékoztató, ahol azt mondta az újságíróknak, hogy nincs közös keresztmetszet a melegek és a fidesz közt, mire az ott lévők hangosan felnevettek. Olyan volt, mintha rajta nevettek volna. Amúgy én Kocsis Mátéban is biztos vagyok. Róla és Szájerről mondták korábban, hogy meleg. Szájerről már kiderült..
2022. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Így hívják az énektanárom is LOL
2022. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 pfl ***** válasza:
78%
lehet hogy a gulyás meg a kocsis együtt vannak, csak nem merik bejelenti a kapcsolatukat mert egy helyen dolgoznak és a HR nem engedélyezné a kapcsolatot
2022. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%
Kocsis Máté egyik volt haverja biztosan meleg. Mondta is, hogy olyan aranyos a barátja...
2022. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 NTBS ***** válasza:
80%
Tudtommal nincs.
2022. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Miskulancia válasza:
24%
Én is azt hallottam 'illetékesektől', hogy szentéletű G.G. titokban szivárvány színekben játszik a pályán, Petivel és Mátéval együtt (és külön-külön is), de hát ezt nyilván nem meri elárulni a kormányinfón, ezért csak zavartan hadovál, pedig hát addig jár a korsó a kútra... 😉
2023. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Az a helyzet, hogy Kocsis Máté valóban meleg, de titkolja. Biztos helyről tudom. Gulyás Gergely is az, mint ahogyan Szájer is, mégis fújják ezt a szélsőjobboldali szöveget, amire a Putyin tanította OG1-t. Ha valaki meleg, az esetek 90 %-ában NEM pedofil! Ezt pedig szándékosan keverik össze a fidesznyikek.
2023. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
47%
Nemrégen ért véget egy több éves kapcsolata a barátnőjével. Gulyás Gergely nem meleg, és Kocsis Máté sem. Ismerem őket
2023. szept. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!