Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lett ennyire felkapott...

Miért lett ennyire felkapott Berki Krisztián halála?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Celeb volt, két gyerekkel, akiknek minden rezdülését posztolta.
2022. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert az ország nagyrésze már biztosan hallott róla minimum 1x valamelyik botránya kapcsán szóval mindenki tudja kiről van szó. Meg hát elég váratlan volt az egész, akármennyire is unszimpatikus számomra Berki azért 41 évesen meghalni elég korán van. Az más amikor már valaki idősebb, esetleg köztudott hogy van is valamilyen betegsége mert úgy nem olyan váratlan, de tegnap még senki sem gondolta volna hogy Berki ma meghal. És hát az eddig tudott körülményekből jó cikkeket lehet írni, amikre sok ember rá fog kattintani.
2022. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd el,mit írt Tibi atya,míg nem tiltják..
2022. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
M. Richárd is meghalt. Gyanús...
2022. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Egy semmirekellő celeb volt. Ezeknél az is hírérték, ha szarnak egy kiadósat, hát ha még ki is fingik az egyik!
2022. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert van neki hírértéke. Délelőtt írom be google-ba, hogy " blikk " simán hogy meglessem hátha van valami érdekes erre az automata kiegészítés mér javasolta hogy " blikk berki krisztián " akkor gondoltam hogy megint van valami, de amit ki akartam hozni belőle, hogy ahhoz elég médiaérdeklődést csinált, hogy még a google algoritmusa is behozta mint már felkapott keresési szavakat.
2022. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Az volt a baj, hogy többször elájult, hogy a szivét nagyon megviselte a testépitő sz* különféle vesszélyes összetevői. Szívbeteg volt, ha nem is törődőtt magával. Az a Molnár Richárd is hasonló okokból kaphatott többször is sztrókot.
2022. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a médiasztárok,színészek,sportolók stb,halála mindig felkapott általában.
2022. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert ismert volt és fiatal még ahhoz hogy meghaljon.
2022. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Ezt látod, én sem értem.
2022. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!