Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek hiszel, Johnny Deppnek...

Kinek hiszel, Johnny Deppnek vagy Amber Heardnek?

Figyelt kérdés
A kezdet kezdetén szint mindenki Amber mellett állt. Mostanra, főleg mióta nyilvánosak a kihallgatások egyre többen gondolják, hogy Amber hazudik. Sőt szakemberek elemezgetik a testbeszédét és ők is szinte 90%-ban azt állapítják meg, hazudik.
2022. ápr. 25. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindketten hazudnak bizonyos dolgokban, mindkettő úgy adja elő hogy ő legyen az áldozat. De igazából szerintem mindketten őrült, beteg, erőszakos bolondok.
2022. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én az első perctől biztos vagyok benne, hogy Johnny Depp ártatlan, képtelen vagyok elhinni, hogy bárkit is bántana. Ez egy nagyon mérgező kapcsolat lehetett, ami nyilván tele volt undorító veszekedésekkel, de az fix, hogy az ő részéről tettlegesség nem volt.
2022. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!