Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha egy esszét kéne írnod...

Ha egy esszét kéne írnod Johnny Depp-ről, mit írnál?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc színészemről van szó, így először is tetszene a feladat. :D


Elsősorban nyilván a karrierjét emelném ki: hol és hogyan kezdte, mik voltak a legfontosabb lépései és mik voltak a bukásai és jelen állás szerint mit hoz a jövő.

Ezután kiemelném a megítélését, mind szakmai, mind emberi helyzetben. Milyen elismerései vannak, milyen szervezeteket támogatnak, az átlag néző hogyan gondol rá, milyen a publikus megjelenése és megítélése.


A magánéletéről csak akkor tennék megjegyzést, ha köthető az adott bekezdés szűkebb témájához, de persze, te tehetsz erre nagyobb hangsúlyt. Amit ajánlok, hogy nézz meg vele több interjút, és az esszédben idézd is ezeket az adott témánál, hiszen mégiscsak az a legérdekesebb, hogy ő hogyan viszonyul a saját életéhez és munkásságához.


Mint említettem, az egyik kedvenc színészemről van szó, így valószínűleg azzal zárnám, hogy én mikor és hogyan találkoztam a munkásságával, mit jelent számomra, mint színész és mint ember.

2021. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kinyomtatnám, amit a Wikipédia ír róla. Suliban is mindig azt csináltam.
2021. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Arrol írnék hogy valszeg szánt szándékkal ölte meg river phoenixet.

Legalább nem egy tucat esszé lenne.

¯\_(ツ)_/¯

2021. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!