Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek hiszel, Johnny Deppnek...

Kinek hiszel, Johnny Deppnek vagy Amber Heardnek?

Figyelt kérdés
A kezdet kezdetén szint mindenki Amber mellett állt. Mostanra, főleg mióta nyilvánosak a kihallgatások egyre többen gondolják, hogy Amber hazudik. Sőt szakemberek elemezgetik a testbeszédét és ők is szinte 90%-ban azt állapítják meg, hazudik.
2022. ápr. 25. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Ambernek hiszek.
Johnnynak hiszek.
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem baj, én akkor is kitartok Amber mellett, neki hiszek.
2022. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem itt nem az a fontos, hogy ki kinek hisz. Remélhetőleg a bíróság meg tudja majd állapítani az igazságot. Bármelyik is hazudik, az nem csak gáz, hanem ártalmas is. Amber Heard a hazudozással árt azoknak, akiket tényleg családon belüli erőszak ér és dettó ugyanez igaz Johnny Deppre is.

Azt remélem, hogy ennek a történetnek a végén nem csak majd bűnös lesz, de példastatuálás is azoknak, akik hazudnak ilyesmiről (azaz remélem lesznek további eljárások, ahol a megfelelő személy rácsok mögé kerül, hogy a családon belüli erőszak valódi áldozatai felé legyen valami damage control, mert most az egyik nárcisztikus celeb ebben valami mulatságos eszközt lát, hogy szerepeljen és produkálja magát).

2022. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Johnny elvesztett már egy pert. A Sun hivatalosan is hívhatja a cikkében feleségverőnek. És ezt egy bírósági tárgyalás mondta ki. Szóval van alapja annak, amit Amber mond, bár minden erővel próbálják lejáratni. Éppen ezért mellette állok.
2022. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Az a nő totál elmebeteg, le akarta vágni az ujját egy sörösüveggel, meg belesz*rt az ágyába. Én még azt is elnézném Johnnynak, ha megverte volna.
2022. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy belepiszkolt bosszúból az ágyba az tényleg nem átlagos személyiségre utal. :D
2022. ápr. 26. 07:52
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Számomra ez olyan elképzelhetetlen. Most ez olyan hogy oda megyek az ágyra, és reccs. Ez beteg.
2022. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Én is Johnnynak hiszek. Nyilván a teljes igazság a kettő közt van…de! ha megnézzük, Amber volt az, aki folyton kiprovokálta Johnnyt. Ő menekült volna a viták elől, hogy lehiggadjanak, de az a némber ment utána, és nem hagyta békén. Ha el is csattant pár pofon, azt kiprovokálta Amber. Johnny sem szent, szerintem. De ember legyen a talpán, akit ha zaklatnak és nem hagynak békén, direkt idegesítik az nem csattan fel…meg drog és pia hatása alatt volt sokszor (ez nem mentség) és olyankor is más a jelleme egy embernek. Ezt is kihasználta a nő, hogy kiprovokálja, és felvételt is készítsen.
2022. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Sztem mindketten bűnösök. Talán annyi Johnny mellett szól, hogy kb az összes excsaja megerősítette, hogy sose bántotta őket. Úgy gondolom ez elég erős érv, mert akinek van rá hajlama az nem 40+ évesen kezdi el.
2022. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen az nem annyira életszerű, hogy valakinek ilyen a természete de ez életében csak egyetlen kapcsolatban nyilvánul meg és a többiben meg egyáltalán semmi jele ennek.
2022. ápr. 28. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
a csaj egy beteg hazug krva. nem is ertem hogy merul fel valakiben h neki van igaza..
2022. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!