Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz, thevr Pistin...

Mit gondolsz, thevr Pistin látszódnak a kiégés tünetei?

Figyelt kérdés

Youtube-on most nézem az Elden ring végigjátszást. Ott pl. videók alapján előre megnézte hogy milyen boss-ok, katana-k és milyen endingek vannak.


Én úgy vettem észre, hogy unottan játszik, csak mikor jön egy donate, akkor kapja fel a fejét. Mint ha nem is a játék érdekelné, hanem a pénz.


Amikor pedig már artikulátlanul ordibál 1-2 stream óta, ott lehet vannak lelki gondok is. Egyik HH-ban ki is nevette Balázs, hogy naponta bepiál és nem is látni rajta.


Ha ez igaz, szerintem kicsit gáz ha valaki azért iszik mert kikészült.


Mit gondoltok, ezek szerintetek is a kiégés tünetei lehetnek?



2022. ápr. 17. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy inkább "te untad meg". Engem az Elder Ring momentán nem érdekel, számomra nem izgalmas játék. - sajnálom. -


Most belenéztem a kedvedért, én annyit látok rajta, hogy koncentrál. Semmi mást.


A donétekkel kapcsolatban már nagyon régóta zavaró számomra is, az ahogy működik. Főleg amikor történetorientált játékról van szó, és miközben megy a story, olvassák, hogy köszi xy. Teljesen kizökkentő és elveszti a varázsát. Erre ki lehetne találni valami mást is. Mondjuk félóra/óránként szünet és akkor felolvasni, vagy nemtudom.


Az is lehet, hogy magánéleti gondok IS vannak a háttérben, amit nem tud az ember csak úgy elrejteni, de mint mondtam, szerintem csak koncentrál.

2022. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Bőven látszódnak a kiégés tünetei. A puzzle kirakós vodban kb beszélt is erről.


De amit most láttam twitchen, az röhej. Minden videójukat twitchen csak előfizetők nézhetik meg...


Ez a nagy újítás erre az évre...


na ezek után mondja még valaki, hogy nem a pénzre mennek...

2022. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%

Nem tudom, mert nekem tiltva vannak, hogy ne mutassa őket az ajánló, a többi szellemi kútmérgező populáris youtuberrel együtt.

De amúgy bárkinél előfordulhat, hogy amit évekig csinál, abba belefásul. Aztán vagy azt csinálja továbbra is, mert valami érdeke fűződik hozzá, abból él, vagy vált és mást kezd el csinálni.

2022. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát Pistiről már legalább 2-3 éve lerí, ordít, hogy már tojna az egész játszósdira. Neki a podcastek, meg a tech cuccok azok, amiben még látni a szemében a csillogást. Csak akkor ne mértem minek játszik, miért nem engedi oda Janit vagy a másik 2 gyereket.
2022. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A TheVR-nál nem a donate szakítja meg a játékot, hanem a játék a donatet. Kicsit olyan ez, mint a kerekedelmi tévében a reklámok.
2022. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 De a vodokat feltöltik a thevr streamek youtube csatornára, ugyanúgy meg lehet nézni. Mindenesetre én nem érzek ebben pénzhajhászatot, biztos meg van az oka.


A donate szerintem is sok, növelni kéne az árküszöböt vagy ritkábban / stream végén beolvasni. esetleg mindkettő.


És hogy a kérdésre is válaszoljak:

Már elég régóta ezt érzem a csatornával kapcsolatban (nem is nézem őket több éve már, csak mostanában belenézegetek néha). Ponthogy az Elden Ringgel kapcsolatban nem éreztem ezt viszont, szerintem élvezte Pisti a végigjátszását. Én is csomó dolgot megnéztem saját végigjátszásom előtt, nincs azzal semmi baj.

2022. máj. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!