Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért unalmas minden film/soro...

Miért unalmas minden film/sorozat?

Figyelt kérdés
Bármilyen filmbe/sorozatba vágok neki, a közepén kiégek. A második fele már csak kínszenvedés.

2021. jan. 26. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked megfelelőt nézel. Nem mindenkinek való ugyan az a sorozat. Erre nincs jó magyarázat, én mindig találok olyat ami megfog és leköt. Ha valami nem tetszik az az első résznél kiderül és nem szenvedek vele tovább.


Esetleg egészen máshol jár az agyad és valami nagy dolog előtt állsz. Nem mindenkit terel el vagy nyugtat meg a filmnézés.


Szóval hirtelen ennyi.

2021. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Walking dead - szerintem elég jó lett.

Amúgy sokszor vannak gyengébb részek mindegyik sorozatban, nem árt ha folytatod mert lehet hogy jobb lesz a végén

2021. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Veled lehet a probléma (stressz, fáradság - a koncentrációt nehezítik, depresszió - hangulattal és érdektelenséggel függhet össze, vagy csak simán ráuntál a dömpingre és monotonná vált a nézés), mert nem valószínű hogy ekkora kínálat mellett mind rossz lenne.

Velem is volt ilyen, én kényszeres végignéző vagyok és ha valamit elkezdek, addig nem jöhet más, amíg nem végzek az adott sorozattal. Ha unalmas akkor kimarad 1-1 nap, vagy csak fél epizódok mennek le, stb. Sok idő kellett ahhoz (15 év+), hogy el tudjam engedni azt ami nem érdekel, és belátni, hogy ami rossz az rossz, és helyette inkább jöjjön a következő (~475 sorozatból 12-t kaszáltam).

Ha pedig annyira untató minden, akkor tarts pihenőt és nézz jóval könnyedebb dolgokat. Még csak sorozatot sem kell, rengeteg jó tartalomgyártó van Youtube-on, akiken ki lehet kapcsolódni.

2021. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Band of brothers

GoT

AoT (kedvencem)

Misfits

Rick and Morty

end of the fcking world

de lehet egyik sem ezek közül. Lehet nem olyat nézel ami neked tetszik, ami leköt.

2021. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen a sorozatokban kell ekresni a gond gyökereit.
2021. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín párduc terápiás is tud lenni. HF!
2021. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, hogy az elején nem köt le. Türelem kell hozzá, meg, hogy úgy állj hozzá, hogy te igenis élvezni akarod és keresd a jót a történetben, és ne az legyen, hogy ,,Még mindig szar. Még mindig.."


Dettó ugyanezt éreztem, de a fent írt módszerem bevált. Türelem, türelem és akarás.


Szerintem ez érthető, hiszen minden film/ sorozat elején egy ismeretlen valaki már elkezdődött/ folyamatban lévő életét látjuk. Nyilván nem fog az elejétől kezdve érdekelni, hiszen azt sem tudjuk, hogy mi van. Ehhez kell a türelem, hogy be tudj kapcsolódni, ezáltal követni is tudd a cselekményt.

2021. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

:) Kirándulni bizony jobb dolog. Minden hétvégén van teljesítmény túra. [link]

Ez nem lesz unalmas a közepétől sem.

2021. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!