Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is unalmas a...

Szerintetek is unalmas a Jóbarátok sorozat?

Figyelt kérdés
Szerintem rendkivűl unalmas, végtelenül gyenge poénok vannak benne,nem is tudom hogy tudott 10 évadot megélni ez a sorozat

2020. jún. 12. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem. Én nagyon szeretem.
2020. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én csak azt nem bírom, hogy be van vágva a taps, irritál.

Vedd számításba azt is, hogy nem új a sorozat, amikor megjelent, még kisebb volt a kínálat.

2020. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2# igen erre gondoltam én is,hogy a szituációs komédiák akkoriban még nem is nagyon léteztek

Nekem az az irritáló amikor minden második mondat után bevágják a nevetőgépet közben nem is vicces abszolút a jelenet se a mondat

2020. jún. 12. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szitkomok már a 40-es évektől kezdve léteznek és népszerűek. Egyáltalán nem volt kicsi belőlük a kínálat a 90-es években már.
2020. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
én 1 részt láttam belőle elég volt annyi is
2020. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor néztem amikor ment a tv2-n a 2000-es évek elején. Számomra roppant vicces, szórakoztató sorozat volt. Odavoltam Anistonért,Matthew Perry pedig messze a legszórakoztatóbb figura volt benne. Ennél már csak az Egy rém rendes család-ot bírtam jobban.
2020. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a Két pasi meg egy kicsi az eddigi legjobb szituácós komédia amig Charlie Sheen van benne

Ashton Kutcherrel már nem az igazi,sok mellékszereplő teljesen feleslegesen van benne pl a szemüveges dagadt informatikus gyerek,meg Charlie leszbikus lánya szóval úgy a 8-ik évad végéig volt jó

Jon Cryer pedig végig fergetes

2020. jún. 12. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se valami nagyszám.

A Rém Rendes család viszont jó!

2020. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, szerintem mind a maga idejében, mind a mai nap meg lehet nézni, ha kikapcsolódni akar az ember egy 20 percre.

Azt viszont hozzá kell tennem, hogy nagyon sok jelenetet közönség előtt rögzítettek, így nem minden taps és nevetés "mű" hanem az ott lévő közönség reakciója!

2020. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Én sosem szerettem, mert engem mindig untatott.
2020. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!