Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is unalmas a...

Szerintetek is unalmas a Jóbarátok sorozat?

Figyelt kérdés
Szerintem rendkivűl unalmas, végtelenül gyenge poénok vannak benne,nem is tudom hogy tudott 10 évadot megélni ez a sorozat

2020. jún. 12. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem, egyik kedvenc sorozatom, azon nőttem fel. Pl. az Így Jártam Anyátokkal is rengeteget nyúl belőle (nemcsak ilyen karakterek, meg sablonok szinten, hanem konkrét poénokat, szituációkat is).

A Két Pasi meg egy kicsit is nagyon szeretem, mondjuk nekem Charlie halála után is tetszett. Csak pl. itt senkivel nem tudok úgy azonosulni, a főszereplők egy alkesz hímringyó, egy gerinctelen ingyenélő, meg egy ostoba kamaszfiú. A mellékszereplők sem jobbak ebből a szempontból, kalsszik gonosz, férfifaló gilf, őrült szomszédlány, lusta, bunkó takarítónő, idegesítő exfeleség. Nagyon szórakoztatóvá teszik a sorozatot, de egyben életszerűtlenné is, nehéz érzelmileg kötődni hozzájuk. Szerintem ezért is élte túl simán a sorozat a főszereplő halálát, mert senkit nem rázott meg annyira. Jellemfejlődés sehol nincs, mindenki ugyanolyan gyökér a végén, mint az elején, ha valakiben mégis felcsillan néha az emberségesség egy szikrája, utólag kiderül, hogy akkor is csak önös érdekből cselekedett.

Ellenben a Jóbarátokkal lehet azonosulni, hétköznapi bajaik vannak, van karakterfejlődés, szerethetőek, reálisak. Szóval hiába sitcom, tök más műfaj szerintem.

2020. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
95%
Gyerekként azt hittem, azért nem tetszik, mert hogy túl idősek, emiatt nem tudok velük azonosulni, viszont már annyi vagyok, mint ők, de továbbra se megy... Mindig csak részeket láttam belőle igazából, és nem tudtam/tudom teljesen, hogy ki van kivel, vagy egyáltalán "hol" vannak, és miért, és mi ez az egész élethelyzet, de annyira nem tetszettek benne a poénok, a párbeszédek, hogy őszintén szólva nem is érdekel...
2020. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!