Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaza volt Will Smith-nek...

Igaza volt Will Smith-nek vagy kezeltesse magát?

Figyelt kérdés
Az Oscar díjátadó gálán a műsorvezető komikus viccelődött a kopasz feleségén, akinek egy betegség miatt kihullott a haja. Will Smith felment a színpadra és pofán vágta.

#Willsmith
2022. ápr. 2. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érthető hogy ilyen esetben az ember mérges lesz.


De jó lenne tudni pontosan mit is mondott a műsorvezető.

2022. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 qkker1 ***** válasza:
66%
Nálam nem úszta volna meg egy pofonnal, ha a feleségem betegségén poénkodna!
2022. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok, de szerintem nem ütötte meg. Abból a szögből van kamerázva, ahonnan ütésnek látszik. Ez csak egy FILM díjátadó. Miért ne lehetett volna bele trükköt rakni?
2022. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 azt mondta hogy a felesége jelentkezzen a GI Jane forgatására. Először Will Smith is elnevette magát, aztán gondolom látta hogy a feleségének rosszul esik. Az insta oldalán 90% kommentelő elítéli
2022. ápr. 2. 12:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik a magyarok tökösebb gyerekek az amerikaiaknál, én se tudom elítélni.
2022. ápr. 2. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát xar vicc volt az biztos. Amúgy mindenki, aki ebben a betegségben szenved kiáll will smith mellett. Ugyanakkor. Ez a pofozkodás too much volt. Sokkal többet ér el, ha hangosan beszól neki (ahogy a pofon után tette). Akkor most mindenki mellette állna és nem neki kéne magyarázkodnia.
2022. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

1-es, ezt mondta: "Jada, can’t wait for G.I. Jane 2.", ami azt jelenti, hogy Jada, már alig várom a G.I. Jane 2-t.

Egyébként nem tudta, hogy beteg, fogalma sem volt arról, miért kopasz.


Magyarok azért ítélik el kevésbé, mivel más esetben is erőszakosabb hozzáállásúak sajnos. Szint minden, hogyan kellene megváltoztatni az oktatást kérdésnél rögtön megjelennek a tanárok verhessék a gyerekeket válasz, de az áldozathibáztatás is gyakori minden esetben, legyen az nemi erőszak, pedofília, családon belüli erőszak, rablás stb. Ebben az országban erősen jelen a frusztráció, a harag, mások fúrása, szapulása, hisz csak a rossz hír a hír, politikában is folyamatos az uszítás mások ellen; szóval sajnos nem meglepő, hogy a bántalmazó pártját fogják, azt tartják jónak.


Egyébként simán csak megmondhatta volna, hogy beteg, nem kell ütni.

FunFact, hogy Smith korábban egy ugyanebben a betegségben szenvedőt gúnyolt hosszan úgy, hogy ő tudta, hogy a másik fél beteg.

2022. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 szerintem ha csak beszól az kevés lett volna, a komikus belőle is viccet csinál.


#7 nem értek veled egyet, az amerikai humoristák ak olyan kegyetlen "humora" van hogy az nem emberi. Láttál már égető show-t? Sokkal durvább mint a magyar. Ők is szenvednek, nem tudják viccre venni, színtiszta kegyetlenkedés az egész. Na ennek most Will Smith véget vetett, meg fogják gondolni meddig menjenek. Be is van szrva az összes komikus Jim Carrey-től Amy Shumerig.

2022. ápr. 2. 20:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt pedig nem hiszem el hogy bem tudta hogy beteg, nyíltan beszélt róla a nő.
2022. ápr. 2. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy valahol nyíltan beszélt róla, de attól még nem fogja mindenki tudni.
2022. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!