Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Olyan szomorú vagyok. A...

Olyan szomorú vagyok. A szüleim azt mondták hogy nem visznek ki Dél Koreába még ha fel is vesznek. Van esély arra hogy felvesznek 18 évesen majd?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, És szerintetek van esély arra, hogy 18-19 évesen felvegyenek a JYP Entretainmenthez és debütáljak?
2022. márc. 27. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra is van esély technikailag, hogy megnyerd a lottót, de baromi kevés. Ez is hasonlóan valószínűtlen, akkor is ha nem teljesen lehetetlen. Szerintem ha két év múlva is ez lesz az álmod, akkor próbáld meg, mert veszíteni valód nincs. A szüleidre meg nem lesz szükséged, hogy kivigyenek, 18 évesen kimehetsz magadtól is.
2022. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó vagy táncban és énekben, beszélsz koreaiul, kínaiul, japánul és persze angolul, akkor akár fel is vehetnek gyakornoknak. Ha kibírod 4-5 évig a folyamatos versenyt és szanálásokat, majd beleillesz egy induló csapat koncepciójába, akkor bármi lehetséges.
2022. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mediakarrierre itthon vagy Europaban is van boven eselyed, nem kell ahhoz egy teljesen idegen kultura lehetetlen elvarasainak megfelelned.
2022. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!