Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Terence Hill miért olyan...

Terence Hill miért olyan szigorú vagy szomorú mindig?

Figyelt kérdés
Fiatalabb korában sokszor mosolygott, csak úgy sugárzott a tekintete. Az utóbbi években viszont minden képen egy ilyen szigorú, komoly arcot vélek felfedezni. Volt valami fordulópont az életében, vagy mi lehet az oka ennek? Vagy egyszerűen csak így változott a személyisége?

2016. dec. 1. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megviselte őt is az élet. Hogy csak egyet mondjak, '90-be eltemette az egyik fiát, sokáig nem heverte ki. Talán máig se teljesen.
2016. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó értem. :( Ez egy elég erős indok akkor. Nem igazán ismerem az életútját, csak a Buddal közös filmjeit szeretem nagyon. Valahogy mégis éreztem, hogy lehetett törés az életében.
2016. dec. 1. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A keményfejű c. filmjében együtt játszik Ross fiával, aki pár évre rá balesetben meghalt.
2016. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Terence Hill (ellentétben a filmekkel) mindig is visszahúzódóbb, szerényebb , nyugodtabb ember volt, míg Bud volt a temperamentumos, bulizós, felhajtást csináló fickó :)


Ebben közrejátszik az, hogy miután komoly színészeti tanulmányokat végzett, biztosan egész "magasabb szinten" gondolkodik a világról, nem tesz megfontolatlan kirohanásokat meg semmi. És természetesen súlyos pont a fogadott fia halála is

2016. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!