Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismerik Amerikában Bud Spencer...

Ismerik Amerikában Bud Spencer-t és Terence Hill-t?

Figyelt kérdés
A mai fiatalok nyílván nem, de a 40 feletiek?

2015. aug. 23. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mért, a mai fiatalok nem ismerhetik? Én is 3 voltam, mikor először láttam a filmjüket, 22 vagyok most. Te negyven fölött vagy?
2015. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam régebben hogy ez csak Mo-n lett siker, máshol szinte ismeretlen, még az olaszoknál is. (Kb mint a Torrente.)
2015. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Sőt, az a szomorú igazság, hogy egy fiatalabb olaszt megkérdezel, ők sem sokan ismerik.

Attól, hogy a hazai csatornák olcsó pénzért megvették a vetítés jogát és orrba-szájba leadták, máshol még nincs így. A környező országokban elvileg szintén menő volt meg Dél-Amerikában még ismerik valamennyire.

2015. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Német tévéken is rendszeresen ment a '90-es években tehát szerintem német nyelvű országokban is ismertek.
2015. aug. 24. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem annyira ismertek Magyarországon kívül. Én 26 vagyok de nagyon szeretem a filmjeiket.
2015. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Veszett_Jack válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy Terence Hill-t akarták a Rambo főszerepére, tehát gondolom ő Amerikában azért ismert valamilyen szinten! :)
2015. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik ismerik és vannak, akik nem.
2017. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!