Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Változás? Régen jobb volt?

Változás? Régen jobb volt?

Figyelt kérdés

Már kb 2 éve vagy lehet, hogy még előtte is, nagyon nagy változást vettem észre, és ez nagyon elszomorít.

Még 4-5 évvel ezelőtt a YouTube videósok nagyon mások voltak, valahogy úgyérzem, hogy akkor a néző sokkal fontosabb volt mint pl most.


Most ahogy észreveszem, inkább a pénz diktál. A nézőkkel jóformán nem is törődnek, kihasználják a nézőket, hazudnak stb

Tudom, hogy felnőttek meg hasonló, de remélem, hogy értitek a célzást.

Kicsit elszomorít, hogy néhány YouTube videósnak ilyen a viselkedése.

Több kedvenc videósom volt akik együtt nyomatták az élő adásokat, akkor annyit nevettem XD

Pl szomorú voltam, csak megnéztem egy videót és már jobb kedvem lett :)

Néha van, hogy fel sem nézek a YouTube-ra, mert egyszerűen túl unalmasnak tartom, hisz semmi érdekes nincs.


Vagy ezeket csak én vettem észre?

Nektek volt/van kedvenc videósotok aki pl sokat változott?



2019. máj. 3. 19:31
 1/3 anonim válasza:

Igen, tényleg nagyon sokat változott a magyar youtube közösség. Úgy érzem, hogy régen jobb volt. Manapság ritka az, ha találok valami érdekes videót. A legtöbb DÖG UNALMAS. A mostani trendeket sem bírom, szerintem szarok. Rengeteg olyan videós van, akik silány, gagyi tartalmat gyártanak. Ezzel az a baj, hogy sajnos erre van igény. Rengetegen megnézik ezeket a videókat, mert már nincs jobb. Ritkán persze előfordul, hogy jót mosolygok egy mostani videón, de ez tényleg nem gyakori.

Régen Dancsó Péter volt a kedvenc videósom. Egy pár éve olyan klassz videókat csinált. Most is megnézem néha, ha felrak valamit, de ő már nem olyan mint régen. Régebben tudott még jó videót csinálni, ma ez már nem megy neki. Nem tudok rajtuk nevetni, olyan eseménytelenek, uncsik.

2019. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dancsó önmagában szerintem egy értelmes, intelligens ember, viszont a csatornája színvonala tényleg borzasztóan leromlott, kb. vicc kategória az egész. Régen színvonalas videói voltak, de most már csak ökörködni tud, mert 12 éves kisgyerekek azt élvezik, arra mennek a like-ok. Az értelmesebb nézői pedig rég leiratkoztak, közöttük én is.
2019. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Unfield 2016-óta egy redvatelep. Befejezte addigi tartalmas és szórakoztató videóinak készítését és elkezdte a trágya videók készítését. Nem mondom azt, hogy nem jó minőségűek, de a tartalom tényleg nem egy nagy szám. Unfield-nek már csak a neve nagy. Maga a csatorna viszont számomra haldoklik.


Dancsó meg aztán egy beképzelt majom. Őt is elvarázsolta a nagy feliratkozószám, és azt hiszi hogy ő a magyar "YouTube királya". Ezt viszont PamKutyáék megdöntötték, és a versengésük idejekor kezdett elhatalmasodni a "gerinctelensége".


De hát ez van, ezt kell szeretni. Ez lett a mi szeretett YouTube-unkból :(

2021. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!