Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezeket a vidiseket miért...

Ezeket a vidiseket miért utálja mindenki ennyire?

Figyelt kérdés

Mármint a mindenki alatt egy rétegre gondolok olyan rétegre ami nagyobb mint más videosok esetén! Elekrobi, Viccelek, Cresser, Alexgaming, A Kettner klán tagok (Barni, Henry Kettner, Török Ábel,

) + Szabó Kristóf, Nosika, Herby. Régen ide írtam volna Iron Channelt is.

Akik szerintem sokkal rosszabb videókat csinálnak. És akiknek a személyiségük is sokkal rosszabb: Bturbo, OwnMcKendry, Dezső Bence, RBence, FanMadeMaker, Szabyest, Black1200, Dazis, U2ROW

a kis balhéja miatt Iron Channel is. Mivel, hogy 12-14 év alatti lányra izgul 17-18 évesen.


Kedvenceim: Magyarosi Csaba, Dancso Péter, Barni, Cresser, és régen a Thevr, FreddyD és HollywoodNewsAgency


Nos ha már itt tartunk ott van Cresser. Akit én nem tudom, hogy lehet utálni?! Tök érdekes videokat készít. Kedves, vicces a srác. És szerintem az egyik legbecsületesebb forma a magyar YouTuben. Oké 1-2 reklámot rak a videoiba. De ki nem? Egyrészt. Másrészt ketten élnek a barátnőjével. Egy lakásban. És 1-2 reklámot csak hagy tehessen már a videoiba. Érted mert ami tényleg gáz az Black1200 aki 10-et tesz bele. Mostanában az ő videóit nézem a legtöbbet. Barni is hasonló. Bár szerintem Cresser ő még autintikusabb. Meg ő eleve minőségi tartalmakat gyárt legalább a csatornajara. Nem olyat mint pl OwnMcKendry vagy Szabyest. Szerintem katonának is elmehetne. És tutti eléggé kitartó lenne. Szerintem egy jobb Amcsi vagy Ruszki katonával lenne kB egál.



2022. febr. 28. 00:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyit, hogy szerinted ezeket az információkat ki "hitelesíti"? Igazából nincs ilyen hogy Top 10 legnagyobb kutya a világon, max ha valaki csinál egy ilyen videót, aztán vagy tényleg hiteles az a videó vagy nem. De tök mindegy, mert Viccelek semmiféle kutatást vagy hitelesítést nem végez ezzel kapcsolatban, egyszerűen csak fogja az adott külföldi videót, lelopja és átdolgozza a saját közönségének magyarra.
2022. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!