Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezeket a vidiseket miért...

Ezeket a vidiseket miért utálja mindenki ennyire?

Figyelt kérdés

Mármint a mindenki alatt egy rétegre gondolok olyan rétegre ami nagyobb mint más videosok esetén! Elekrobi, Viccelek, Cresser, Alexgaming, A Kettner klán tagok (Barni, Henry Kettner, Török Ábel,

) + Szabó Kristóf, Nosika, Herby. Régen ide írtam volna Iron Channelt is.

Akik szerintem sokkal rosszabb videókat csinálnak. És akiknek a személyiségük is sokkal rosszabb: Bturbo, OwnMcKendry, Dezső Bence, RBence, FanMadeMaker, Szabyest, Black1200, Dazis, U2ROW

a kis balhéja miatt Iron Channel is. Mivel, hogy 12-14 év alatti lányra izgul 17-18 évesen.


Kedvenceim: Magyarosi Csaba, Dancso Péter, Barni, Cresser, és régen a Thevr, FreddyD és HollywoodNewsAgency


Nos ha már itt tartunk ott van Cresser. Akit én nem tudom, hogy lehet utálni?! Tök érdekes videokat készít. Kedves, vicces a srác. És szerintem az egyik legbecsületesebb forma a magyar YouTuben. Oké 1-2 reklámot rak a videoiba. De ki nem? Egyrészt. Másrészt ketten élnek a barátnőjével. Egy lakásban. És 1-2 reklámot csak hagy tehessen már a videoiba. Érted mert ami tényleg gáz az Black1200 aki 10-et tesz bele. Mostanában az ő videóit nézem a legtöbbet. Barni is hasonló. Bár szerintem Cresser ő még autintikusabb. Meg ő eleve minőségi tartalmakat gyárt legalább a csatornajara. Nem olyat mint pl OwnMcKendry vagy Szabyest. Szerintem katonának is elmehetne. És tutti eléggé kitartó lenne. Szerintem egy jobb Amcsi vagy Ruszki katonával lenne kB egál.



2022. febr. 28. 00:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na végre egy olyan válaszoló aki ismer is innen valakit. Na azért ha nem is más. De Cresser, Elekrobi és még Alex is képesek néhol becélozni az idősebb közönséget is főleg Robi amikor Horror videókat csinál. Bár igaz, hogy lehetne jobb a stilussa. De legalább a tartalom változatos.
2022. febr. 28. 20:43
 12/21 anonim válasza:
100%
Én nem utálom őket, hiszen nem is ismerem őket személyesen. Néhányuktól láttam már videót, főleg Henry Kettner,Barni,Török Ábel,de én már egy ideje külföldi videókat nézek vagy hallgatók, így fejlődik az angol szókincsem is. Magyar videósokat is nézek, de nem érdekel a gamer téma egyáltalán. Egy kicsit túlzás ez az utálom szó szerintem, hiszen gondolom nem ismered őket csak videón keresztül.
2022. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

" Na azért ha nem is más. De Cresser, Elekrobi és még Alex is képesek néhol becélozni az idősebb közönséget is "


Ezzel tudnék vitatkozni mint az "idősebb korosztály" tagja.

Konkrétan megnéztem mindhárom videó csatornáját hogy mi az utolsó jónéhány feltöltése, és konkrétan ezek a harmatgyenge sablonvideók, amik egyértelműen a gyerekek ingerküszöbére vannak belőle.


Alex csigér:

"x óráig csináltam valamit"

"minecraft"

"atom clickbait szenzációhajhaászat gyerekeknek"


Cresser:


"x óráig csinál valamit"

"kihívás"

"gameplay gyerekeknek gügyögve"

"külföldi clickbait videókra reakció"


Elek robi ugyan ez kb


"lopott videókra reagál kb teljesen kisgyerekekkel kompatibilis stílusban"



Ezeket szerintem 16-18 felett senki sem nézi, mert ezek a tartalomgyártók is tudják hogy ezzel a tartalommal javarészt csak gyerekeket fognak meg, ezért van az, hogy az egészet ilyen ügyülü-bügyülu stílusban adják elő, gyerek közönségnek.


Nekem spec ez a bajom velük hogy a tartalom iszonyat béna vérszegény, a legtöbb videó lopott ötletből vagy lopott tartalomból készül és semmi egyediség nincs hozzá adva, csak hogy így elszínészkedik hogy milyen rohadtul meglepődnek a "top 10 legnagyobb péniszen" vagy valami ilyen hülyeségen.

2022. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Ezek közül bőven a legtürthetőbb és legértelmesebb csatorna a ViccElek...

Szórakoztató-Oktató jellegű és ismeretterjesztő videókat készít.

Nem láttam minden videóját nyilván, mert például mikor 2-3 éve reakció videókat csinált én sem bírtam annyira, de ma már változatos és nagyon érdekes témái vannak még felnőtt fejjel is.

Hogyan védik az amerikai elnököt, A világ legdrágább autói, Állatok amik a kihalás szélén állnak stb stb.

Rengeteg érdekes és ténylegesen tartalmas valamint informativ tartalom.


Nálam a kihívás videók kiesnek, mint a Cresser és Alex, a röhögcsélés nem a műfajom


VAlamint a Radics Peti féle rasszista és lealacsonyító, sokszor már bántó hangnemű megállás nélküli káromkodós megjátszott stílus sem az asztalom


Ezzel szemben viszont akit nem írtál pedig nagyon meleg szívvel javaslom az a Pamkutya csatorna. ViccElek mellett ők a kedvenceim még! :)

2022. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Viccelek "Szórakoztató-Oktató jellegű és ismeretterjesztő" videói abból állnak, hogy külföldi videókat ellop, és kb kisgyerekek ízlését megütő tulgesztikulált stílusban reagál rá valamit, amivel konkrétan semmi pluszt nem ad hozzá az eredeti videóhoz. Szerintem ez elég gáz.
2022. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15

Nem akarok vitába bocsátkozni veled, mert épp ugyanígy éreztem én is 2 éve vele kapcsolatban.

Azonban épp ez az, hogy újabban már teljesen más tartalmat gyárt. Ha beírod, hogy Top 10 legnagyobb kutya a világon, Vagy Legritkább állatok, amiket a kihalás fenyeget, akkor rögtön látod mire gondolok.

Szerintem ezek az oktatójellegű állatos tartalmak például kifejezetten jók, Bár rengeteg témában készít tartalmat, még akár társadalmilag érzékeny tanulságos témákról is.

Ebben semmi reakció nincsen, objektíven adatokat ad át nagyon élvezhetően vizuálisan szemléltetve.

2022. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Pamkutyájék tényleg jó videókat készítenek.
2022. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Azonban épp ez az, hogy újabban már teljesen más tartalmat gyárt."


Nem gyárt semmit, ellopja a külföldi tartalmat, és magyarul alánarrálja. Kb 3 perc keresés volt míg megtaláltam hogy a Top 10 kutyás videót melyik külföldi csatornáról lopta.


https://www.youtube.com/watch?v=VfOzc7ef5C8


https://www.youtube.com/watch?v=sR4S45OlQ0E


Ebbe ugyan azok a kutyák vannak kb ugyan azokkal az információkka, csak viccelek megkeverte a sorrendet, hogy ne legyen annyira nyilvánvaló hogy konkrétan ellopja a tartalmat a youtuberól. Mert ez konkrétan tartalom lopás. Ez már rohadtul nem fér bele az inspirációba, hogy konkrétan csak felmondja ugyan azt magyarra fordítva amit angolul mondanak. Valaki más kutatómunkáját lopja el.


Na ezért utálják ezeket. Mert lopott tartalmat gyártanak. U2ROW-ékat ezért ls is bannolták annó, viccelek is megérdemelné, mert kb ugyan olyan kontent tolvaj.

2022. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Mondjuk ezt a videót még nem láttam tényleg, de ha egy toplistát veszünk akkor természetes hogy csak ugyanazt tudja bemutatni, nem? Ha a világ 10 legmagasabb épületét mutatja be például, akkor nem tud másról beszélni, mint a tényleges top 10rol, de ez nem lopás szerintem, hanem egyszerűen a valóság bemutatása, ami máshol is ugyanaz lehet más nyelven, mert ugyanabból merítenek, azonos a forrás

Az adatok objektívek, a reakció videói voltak szubjektívek, mert mindenki máshogy reagál

2022. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"azonos a forrás"


Azért azonos a forrás, mert konkrétan más videóját 1:1-ben lefordította magyarra, és abból a videóból croppolt ki vágóképeket a saját videójához, ergó lopta az egészet. Semmiféle kreatív vagy kutató tevékenységet nem végzett, egyszerűen egy külföldi ellopott videó szövegezését lefordította magyarra, és abból vágott át részleteket a saját videójába.

2022. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!