Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezeket a vidiseket miért...

Ezeket a vidiseket miért utálja mindenki ennyire?

Figyelt kérdés

Mármint a mindenki alatt egy rétegre gondolok olyan rétegre ami nagyobb mint más videosok esetén! Elekrobi, Viccelek, Cresser, Alexgaming, A Kettner klán tagok (Barni, Henry Kettner, Török Ábel,

) + Szabó Kristóf, Nosika, Herby. Régen ide írtam volna Iron Channelt is.

Akik szerintem sokkal rosszabb videókat csinálnak. És akiknek a személyiségük is sokkal rosszabb: Bturbo, OwnMcKendry, Dezső Bence, RBence, FanMadeMaker, Szabyest, Black1200, Dazis, U2ROW

a kis balhéja miatt Iron Channel is. Mivel, hogy 12-14 év alatti lányra izgul 17-18 évesen.


Kedvenceim: Magyarosi Csaba, Dancso Péter, Barni, Cresser, és régen a Thevr, FreddyD és HollywoodNewsAgency


Nos ha már itt tartunk ott van Cresser. Akit én nem tudom, hogy lehet utálni?! Tök érdekes videokat készít. Kedves, vicces a srác. És szerintem az egyik legbecsületesebb forma a magyar YouTuben. Oké 1-2 reklámot rak a videoiba. De ki nem? Egyrészt. Másrészt ketten élnek a barátnőjével. Egy lakásban. És 1-2 reklámot csak hagy tehessen már a videoiba. Érted mert ami tényleg gáz az Black1200 aki 10-et tesz bele. Mostanában az ő videóit nézem a legtöbbet. Barni is hasonló. Bár szerintem Cresser ő még autintikusabb. Meg ő eleve minőségi tartalmakat gyárt legalább a csatornajara. Nem olyat mint pl OwnMcKendry vagy Szabyest. Szerintem katonának is elmehetne. És tutti eléggé kitartó lenne. Szerintem egy jobb Amcsi vagy Ruszki katonával lenne kB egál.



2022. febr. 28. 00:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja es Radics Peti is kedvenc!
2022. febr. 28. 00:52
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem tudom hogy milyen nívó alapján lőtted be hogy a felsoroltak közül kinek rosszabb vagy nem rosszabb a személyisége, videói...


Szerintem ez csak a te saját egyéni megítélésed.

2022. febr. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ebből egy szót sem értettem. Fogalmam sincs kik ezek, de biztos komoly probléma amit feszegetsz. :-D
2022. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 more több százezres feliratkozoval rendelkeznek. Tehát ultra gáz, hogy azt sem tudod kicsodak. De szerintem azt sem tudod mi az a YouTube. Nem igaz, hogy ilyen emberek is még kajak vannak 2022-ben!
2022. febr. 28. 14:58
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Tudod mi az ultra gáz öcsém? Aki ilyen ingyenélő retkeket néz ahelyett hogy értelmesen töltené az idejét. Meg aki ilyen szavakat használ hogy "kajak". A kajak egy vízi sporteszköz.
2022. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát, azt hiszem, megöregedtem. Radics Petit ismerem, de a többiekről fogalmam sincs, kicsodák. Viszont szépen tudok hímezni. 😊 Nekem az a kikapcsolódás, neked meg a youtube. Ez nem gáz, csak màs érdeklődési kör.

Azzal szerintem ne foglalkozz, hogy más mit szeret. Te nézd/hallgasd azt, ami neked tetszik. Szerencsére hatalmas a választék, mindenki megtalálhatja a kedvére valót.

2022. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"#3 more több százezres feliratkozoval rendelkeznek. Tehát ultra gáz, hogy azt sem tudod kicsodak. "

Ja, biztos az a gáz. :-D

2022. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Te, kérdező!

Szerintem meg az a gáz ha valakinek nincs élete csak 0-24-ben a Youtube-t, TikTok-ot, Instát meg a többi agymosó alkalmazást bámulja.

Mikor vettél a kezedbe utoljára könyvet? Mikor voltál múzeumba, színházba?

Arra vagy büszke hogy ismered ezeket percemberkéket?

2022. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor ti meg mi a fsznak válaszoltok egy olyan kérdésre aminek szereplőit nem ismeritek?
2022. febr. 28. 18:26
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Elekrobi, Viccelek, Cresser, Alexgaming"


Ezek tipikusan olyan tartalomgyártók akik nagyon ilyen szenzációhajhász videókat próbálnak csinálni, de igazából annyira nincs semmi mélysége a tartalomnak, hogy a fiatal gyerekek akiknek az igényszintjét meg tudják ütni ezzel.


"Barni, Henry Kettner, Török Ábel,"


Na az ő tartalmuk már inkább jobban céloz egy kamasz vagy fiatal felnőtt közönséget, de egy meg nem nevezett youtuber mondta róluk és tökre igaza volt szerintem. Kb ezek is azoknak érdekesek, akik nem fogyasztanak külföldi tartalmakat, mert mondjuk nem tudnak angolul, vagy valami rohadt ingerszegény környezetben él. azoknak esetleg érdekes lehet amit a magyar youtubeon ezek a karakterek hoznak, de számomra inkább unalmas, vérszegény, ahogy a szürke hétköznapjaikban vlogolgatnak.

2022. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!