Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek J.K Rowling...

Szerintetek J.K Rowling mindig is ilyen introvertált volt mint amilyen most, vagy volt neki is egy bulizós, pasizós korszaka?

Figyelt kérdés
Nagyon szerèny, visszahúzódó nő. Vajon mindig ilyen volt?
2022. febr. 2. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Rowlingról nem tudok nyilatkozni, de én 36 éves vagyok, és soha nem volt bulizós, pasizós korszakom. Tehát nem mindenkinek volt ilyen, így lehet, hogy az írónőnek sem volt.
2022. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem volt soha. 29/F
2022. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Nekem volt, voltam olyan partykon, ahol a kurvák bimbójáról szívtuk a kokót... de 35 éves koromra teljesen lenyugodtam, 40éves koromra egy szerény visszahúzódó csendes fickó lett belőlem.

Szóval ki tudja... biztos van neki részletes önéletrajza valahol, nézz utána.

2022. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Talán közeli ismerősöd, hogy ilyen jól tudod, hogy milyen?
2022. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Én azt gondolom volt neki vadabb időszaka is, a szende, ártatlan arc csak látszat, szeretném azt hinni, hogy kiélte magát rendesen :P
2022. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
nekem is volt néhány bulizós év (a bulik után persze azért jól esett magamban pihengetni)
2022. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Igazából azt sem tudjuk hogy most milyen életet él.

Nem tudom már hogy melyik író mondta, de: "ha egy híres ember azt mondja, hogy unalmas élete van, és szeret otthon ülni - ne higyj neki"

2022. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!