Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby ingyenélőnek számít?

Herby ingyenélőnek számít?

Figyelt kérdés
Eddig én úgy latom,hogy a nezoibol meg a szuleibpl él meg és még hírből se ismeri a rendes munkat(az nem munka,hogy a mindennapi tevekenyseget naplozza youtube on)
2022. jan. 31. 20:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
#20 Ki irigykedik rá? 27 vagyok, engem most léptettel elő technológiai tervezővé, minőségellenőri operátor pozícióból. Tényleg nagyon irigykedek. Mire? Kérlek... magyarázd el, mire kell irigynek lennünk.
2022. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

Tisztelt 20-as.. 21-es vagyok.


Azt szerettük volna mondani ezzel, hogy az, hogy a lópofádat 6-szor bemutatod mondjuk egy 3 órás lájvban, a 7. alkalommar már fizet, nem jelenti azt, hogy munkát végzel. Ezt bárki megcsinálhatja.


Egy kukást is betanítanak, hogy sehogy kell megfelelően a szemetet felszedni, hogy ne szakadjon ki a zsák, a teherbírásról stb.


Kérlek, ne butítsd a népet azzal, hogy a kamera egy meló.


Én is lehetnék youtuber, de szerintem cringe - ciki. Gáz. Nekem nem kell a gyerekek pénze, minden percét megkeresem önerőből. Herbyről ennyit.

2022. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%

20

Szerintem nem sok ok van rá hogy irigyek legyünk. Éppen csak nem hal éhen, évente kétszer le tud menni a balcsihoz úgy hogy 15 km-re lakik onnan meg néha napján levarrhat egy cigány bulát ez aztán giga jólét. Cserébe egy ország ismeri és gyűlöli, google mapson fent van a címe stb.

2022. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagy munka:

[link]

2022. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 NTBS ***** válasza:
37%
Nem ingyenélő, csak az emberek kíváncsiak rá. Ez már nem az ő szégyene.
2022. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!