Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby ingyenélőnek számít?

Herby ingyenélőnek számít?

Figyelt kérdés
Eddig én úgy latom,hogy a nezoibol meg a szuleibpl él meg és még hírből se ismeri a rendes munkat(az nem munka,hogy a mindennapi tevekenyseget naplozza youtube on)
2022. jan. 31. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
Anyád az ingyenélő! Tudod egyáltalán milyen szar élete volt? Hogy az apja verte gyermekkorában majd tini ként visszahuzodó csendes gyerek volt majd jött a pánikbetegsége és az agorafobiája! Mára ezeket nagy nehezen sikerült leküzdenie! Nagyon sok szart adott neki az élet most hagy kapjon valami jót os könyörgöm! 👌🏻🙏🏻
2022. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem a munka ördöge az biztos, de sokan szeretik a tevékenységeit amiből meg tud élni. A szüleiből biztos nem él, magának teremti meg a pénzt, csak ő nem kétkezi munkával mint pl egy kőműves.
2022. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Sokan szeretik a tevékenységeit.


A fingás tevékenységnek számít?

[link]

2022. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Igazából nincs olyan, hogy "ingyenélő", mert mindenki megcsinál valamit a pénzért. A kitartott nő a testét adja, a szociálisan rászorult a rossz életkörülményei miatt kap segélyt, a neten videókat csinálók legalább a saját személyiségüket, kreativitásukat adják bele.

Az "ingyenélő" szóval azok szoktak dobálózni, akik nem képesek elfogadni és elismerni, hogy nem csak egy napi 8 órás fizikai vagy szellemi munkával (vagy még többel) lehet pénzt keresni és eltartani magad, hanem szórakozva, másokat szórakoztatva a net előtt is. És amíg megnézik az ilyen fajta embereket, ők megdolgoznak a támogatásért és bevételért, mivel a néző önkéntesen adja ezeket, saját döntése alapján, egyfajta fizetségként.

2022. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

Annak. Az ilyeneket törvényben küldeném el valami durva fizikai munkára.

A pánikbetegség meg nem indok arra hogy egy léhűtő majom legyél. Nekem is van, elég komoly, mégse keresek milliókat azzal hogy feltöltögetem youtube-ra hogy fingok meg baromságokat dumálok. Hanem helyette mondjuk pánikbetegen is elmentem dolgozni apám cégéhez raktárba, annyi kikötéssel hogy ha komolyabb rosszullétem volt akkor hazamehettem bármikor. Ennyi.

Mondjuk abban is van igazság hogy amilyen a kereslet olyan a kínálat. Pont ezért elég siralmas erre az országra nézve hogy az ilyen fogyatékosok ennyire jól megélnek a bohóckodásból.

2022. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
#4 Van igazság abban amit mondasz, csak van különbség tudod aközött hogy valaki "szórakozva, másokat szórakoztatva" keres pénzt ahogy mondod (ilyenek a színészek, a zenészek, a humoristák), vagy ilyen debil kretének, akik azzal keresnek meg havi egymilliót hogy autista módon óbégatnak, vihorásznak, finganak, meg filmeket fikáznak a youtube-on. Előbbit én is támogatom és nagyra tartom, utóbbi meg a söpredékek közt is a legalja.
2022. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

6: bármennyire trash, akkor is megnézik az ilyeneket, és még fizetnek is érte. Ha valaki értékrendjébe belefér és nem szégyelli, hogy ordenáré a neten, és még fizetnek is érte, akkor ne csinálja? Jó, hogy fogja: könnyű pénz, sok pénz, minimális befektetéssel.

A trashkultúra felemeli őket, az utálók pedig nem számítanak. Elmondhatják ezren, hogy ők milyen legalja emberek, ha másik ezer közben tolja a donate-et, és nem kell elmenni dolgozni.

2022. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
#8 Itt kéne közbelépni és mondjuk megnézni hogy az akinek ilyenre van pénze annak mennyi van és honnét. Mert mondjuk elég érdekes hogy ilyenre ennyi embernek van ennyi pénze, de az állatmenhelyeknek, hajléktalanoknak, mentősöknek meg úgy kell koldulniuk...
2022. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb embernek egyedül az fáj, hogy ezzel jó eséllyel többet keres mint ők maguk munkával... Magyarul szimpla irigység.

Itt lakik pár utcával odébb, plébániával szemben amúgy, videót szerintem 5 percet nem láttam tőle összesen, de ettől még nem sajnálom tőle. Ha összehozta, hogy megél belőle hát egészségére.

2022. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Kíváncsi lettem és ránéztem a YouTube csatornájára.

Hát, ha ebből meg tud élni az nem őt minősíti hanem a nézőit.

2022. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!