Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby ingyenélőnek számít?

Herby ingyenélőnek számít?

Figyelt kérdés
Eddig én úgy latom,hogy a nezoibol meg a szuleibpl él meg és még hírből se ismeri a rendes munkat(az nem munka,hogy a mindennapi tevekenyseget naplozza youtube on)
2022. jan. 31. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Az Anyád című sorozatát szeretem. :D
2022. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Akkor az anyja miért vesz neki mindent?

Az anyja nem lenne nem lenne haza, PC, Tv, mosogatógép, kukta, telefonok stb, még nem koldulna amikor nincs már pénze. Még az a Anikó minek főz rá egy 41 éves emberre.

2022. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Az anyja pasija tartja el. Szerinted az ilyenre mit lehet mondani? De családi vonás már a mutter is az bár kap rendesen a pasijától.
2022. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem is értem kik nézik Herbyt, úgy őszintén.. mi érdekes a nagy "fiókjában" amit részegen össze vissza beszél, mit okosodsz belőle?

Ellenben például egy Vicc Elek vagy PamKutya csatornával, ahol szórakoztató és tanító jellegű tartalom van

2022. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez a Viccelekes trollkodás már kezd unalmas lenni. Semmilyen értéket nem képvisel az a csatorna, és a lopott tartalom aránya miatt lassan kijár neki a U2row-díj (bannolás).
2022. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%
Egy életképtelen, munkakerülő szardarab. Így lehet kb. megfogalmazni a herpi jelenséget.
2022. febr. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen annak számít, és KoldusPetya ráadásul meglehetősen kirívó személyiség még az élősködők között is. Nagyon kártékony, az lenne a legjobb mindenki számára, ha végre eltűnne az internetről, a buta támogatóinak is több pénz maradna a zsebében. De persze ez sohasem fog bekövetkezni, mivel a munka az büdös:)
2022. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
És teszem hozzá, rohadtul bicskanyitogató az a "megállapítása", hogy ő SZELLEMI munkát végez. Mert az kurvára szellemi munka, hogy egész álló nap részegen pofázik a kamerába. Taposnám el az ilyet.
2022. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
35%

Itt azt mondja több fizetése van mint az Anyja nyugdíja:

https://www.youtube.com/watch?v=7IRhb_9jIdE

Szerintem az anyja sose dolgozott mert régen elég putris házban laktak mikkor még nem volt Laci.

https://www.youtube.com/watch?v=HLpoEBqzSrM


Szerintem hazudik.

2022. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
30%
Én se szeretem,de nem irigykedem rá,mint ti. Csináljátok utána,és akkor ti is otthon lehettek egésznap,nem kell ébresztőre kelni,nincs főnök,stb.A lehetőség mindenkinek adott,csak egy youtube csatornát kell regisztrálni,meg egy telefon vagy kamera kell hozzá.
2022. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!