Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De Curtis gyakorlatilag miből él?

De Curtis gyakorlatilag miből él?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem...azt nyilatkozta múltkor hogy 100 millió forint értékben használt el drogokat, új Mercedesekkel rajoskodik minden létező platformon, hírekben is róla van szó napi egyszer (ezért is tettem fel a kérdést)... Mindig valami luxus k..ával van stb. De ez mellett nem csinál semmit

.. A zenéje is szar szerintem úgy ahogy van, persze nem állítom hogy nem tehetséges, de nekem nem tetszik.


Szóval nem értem honnan vagy miből ez a fényüző élet. Valaki tudja?


Amúgy igen mielőtt mindenki írná hogy irigy g..i vagyok, hát nyilván az. Erre ki nem lenne az? Max akinek több van.. 29f


2022. jan. 29. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Miből élne?


Fellépések, albumeladások, jogdíjak stb...

2022. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Oké de annyira nincs jó zenéje, és ha minden magyar ember megvenné a lemezét (mert gondolom külföldiek nem igen hallgatják amit csinál), akkor sem lehetne ennyi pénze
2022. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én azt értem hogy ezek vannak neki, de ha ez igaz amit mondott, hogy 100 milliót el drogozott valahogy nem jön ki a matek nekem sehogy.
2022. jan. 29. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vannak be nem vallott bevételei, én drogdílerkedésre és lányok futtatására tippelek. Nem hiszem, hogy ennél komolyabb dolog kitelik a kis bumburnyák agyától.
2022. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

"hogy 100 milliót el drogozott"


Jó hát kamuzott valami nagyon, valahogy fel kell tartani a "rocksztár imidzset".

2022. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

De ki az a sekélyes luzer aki szerint eleve drogozni menő, nem hogy ekkora összegben? 🤣🤣

Kit akart amúgy ezzel a szöveggel bekajáltatni?

2022. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Luxuskva? Láttad a feleségét vagy a mostani párját? Az egyetlen közös bennük, hogy rettenetesen férfiasak, a luxus szó nem jutnak eszembe egyikről sem
2022. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A majka papás számuk hozza a jogdíjat mert a közrádióban nem telik el úgy fél óra hogy le ne játszanák. Youtube-ról is esik be neki pénz a videóklippek után, plusz bármelyik falunapra el tud menni fellépni pár százezerért.
2022. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha sima youtuberek saját házat tudnak venni meg sportkocsit, mellette rakás milliós cuccokat folyamat, akkor szerinted?
2022. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!