Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina és GMW között...

Kulcsár Edina és GMW között régóta több volt, mint munka kapcsolat? Tényleg megalázó lehet Csuti számára?

Figyelt kérdés
Csak nekem annyira “átlátszó” ez a sztori. Egyik interjúban azt mondja videóhívásban zokogott, gwm pedig vigasztalta. A másikban azt mondja, hogy most kezdődött a kapcsolatuk. Ti mit gondoltok erről? Szerintetek tényleg megalázza Csutit?
2022. jan. 28. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Csutit? Az egy olyan sunyi képű alak, szerintem neki több nője volt mint a nőnek.
2022. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%
Szerintem kamu az egész csak azért csinálják, hogy Gwm a médiába kerüljön
2022. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a témát nem lehet megunni.
2022. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dugott ott mindenki mindenkivel.

Amúgy tényleg baromi unalmas.

2022. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egyszerű kirakat család voltak, akik ebből éltek, hogy együtt vannak aztán nem bírták tovább. Ha nem követték volna őket ennyien, már korábban el váltak volna. A nyerő párosban is látszódott, hogy Edina már egyáltalán nem szerelmes, Csuti meg magánakvaló. Valószínűleg régebb óta kavartak már ezzel a rapperrel. Valami sunyiság lehet a dologban, mert a Csuti is egyszer azt mondja, hogy így volt, egyszer azt, hogy úgy. “Elképesztően fáj”, aztán meg “valamin már nem lehetett volna változtatni”. Akkor először közös megegyezés, de aztán mégsem, mert közölték vele, hogy mi lesz kiírva ...stb.
2022. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Persze es 2 nap alatt ult a kocsijaba es az olebe is. Nem is az elmupt honapokban melegedtek ossze.


A kisholgy azt hiszi fenyes enekes karrier all elotte. Valoszinuleg gwm (mi a neve amugy?) dicserte ossze-vissza, ahelyett, hogy megmondta volna neki, hogy kisanyam, hangod, mint a repedt fazek inkabb csinalj mast.


Szoval most atnyergelt a nagyobb dellat igero lora. Aztan majd lesz meg itt siras, hogy mas a szeretetnyelvuk, meg nem tudjuk mi volt a hatterben. 😂🙄


Egyedul Melaniet sajnalom az egesz sztoriban, kar volt leallnia egy ilyen 8 altalanos lokotovel.

2022. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnak ezek össze vissza.


Edina azt mondja ő már hónapok óta lezarta magában a házasságát.

Ahhoz képest december közepén posztolt közös képet ahol még mindig nagyon dolgozott a házassága megmentesén. Persze azóta levette a képet.

És január elején kiposztolja a nagy szerelemet ami allitasa szerint nem tegnapi dolog?

Most akkor vagy hazudik vagy volt atfedes a két kapcsolatban.

Meg gwmnek is véletlenül pont most ment tönkre a házassága, pont most telt be a pohár. Ahan, persze.

És ő is elvileg karácsony előtt hagyta el a feleségét.

Tehát vagy csaltak őket vagy kB két hete voltak együtt amikor kiraktak a nagy szerelmet.

2022. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

….és Edina volt párjának, Máténak vajon mennyire volt megalázó, hogy az egyik legjobb haverja (Csuti) összejött a volt menyasszonyával, akit kihúzott a mélyből?


Csuti csak visszakapta az élettől azt, amit korábban ő is csinált.

2022. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!